wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. BSH we Wrocławiu produkuje nowe lodówki
BSH we Wrocławiu rozszerzył produkcję o nowe modele lodówek źródło: BSH
BSH we Wrocławiu rozszerzył produkcję o nowe modele lodówek

BSH we Wrocławiu rozszerzył produkcję o nowe modele lodówek. To kolejny etap zwiększania mocy produkcyjnych wrocławskiej fabryki. Zakład BSH przy ul. Żmigrodzkiej, od 2017 r. robi AGD marek Bosch i Siemens.

Reklama

Wrocławska fabryka już od kilku miesięcy przygotowywała się do startu produkcji nowego modelu lodówek. Produkcja ruszyła 18 listopada br. i oznacza to dalszy rozwój zakładu.

Chłodzenie Made in Wrocław

– Nowy produkt Made In Wrocław to lodówki o szerokości 70 cm, sygnowane markami Bosch i Siemens. Dojrzałe, pełne witamin owoce i warzywa, niezbędne dla zdrowia każdego z nas, wymagają specjalnych warunków chłodzenia. AGD wyposażone jest w elektroniczną regulację temperatury Touchcontrol, dzięki czemu od razu możemy odczytać aktualne ustawienia i zmienić je za pomocą jednego przycisku. Nowoczesne sterowanie, wykorzystujące elektronikę, stanowi także podstawę bezszronowej technologii NoFrost. System ten zapewnia stabilną temperaturę wewnątrz urządzenia – wylicza Andrzej Maślak, rzecznik prasowy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

BSH we Wrocławiu rozszerzył produkcję o nowe modele lodówek, źródło: BSH

Nowe lodówki Bosch i Siemens wyposażono m.in. w strefę Easy Access Zone, umożliwiającą dowolny podział wnętrza zamrażarki, dzięki wyjmowanym szufladom i półkom, które wykonano z tzw. bezpiecznego szkła, co oznacza, iż w przypadku stłuczenia, szkło nie odpryśnie, tym samym niwelując ryzyko przedostania się do produktów we wnętrzu chłodziarki.

Czytaj także: Już ponad pół miliona piekarników Made in Wrocław

Firma BSH już podczas otwarcia zakładu w 2017 roku zapowiadała zwiększanie produkcji rok do roku, by docelowo osiągnąć produkcję na poziomie 1 miliona AGD rocznie. Jednak ten wynik jeszcze jest przed wrocławskim zespołem BSH. Aktualnie firma przy ul. Żmigrodzkiej 143 produkuje chłodziarki marek Bosch i Siemens, które znajdują swoich odbiorców głównie w Europie Zachodniej.

Czytaj także: We wrześniu 2017 roku firma BSH otworzyła dwie, potężne fabryki lodówek i piekarników we Wrocławiu.

BSH we Wrocławiu rozszerzył produkcję o nowe modele lodówek, źródło: BSH

Największy producentem AGD na świecie

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group. Firma oferuje na polskim rynku portfolio AGD marek Bosch, Siemens, Gaggenau i Zelmer.

BSH posiada w Polsce sześć fabryk. W trzech łódzkich zakładach produkowane są pralki, zmywarki i suszarki do ubrań, w dwóch wrocławskich piekarniki i lodówki, a w podrzeszowskiej Rogoźnicy małe AGD.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl