wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Wzrost produkcji i nowe miejsca pracy w BSH we Wrocławiu
Zakłady BSH przy ul. Żmigrodzkiej we Wrocławiu, źródło: BSH
Zakłady BSH przy ul. Żmigrodzkiej we Wrocławiu,

Firma BSH, światowy producenta sprzętu AGD, poszukuje do swoich wrocławskich fabryk 100 osób. Praca jest na stanowiskach związanych z produkcją, transportem wewnętrznym oraz logistyką.

Reklama

Nowi pracownicy znajdą zatrudnienie w nowoczesnych fabrykach lodówek i piekarników znanych i cenionych na świecie marek Bosch i Siemens. W maju br. koncern informował, że wrocławski zakład przy ul. Żmigrodzkiej wyprodukował milion piekarników BSH, a firma działa bez zakłóceń spowodowanych koronawirusem. W czasie epidemii koronawirusa BSH pomaga polskiej służbie zdrowia. Za pomoc BSH podziękował Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia.

BSH we Wrocławiu poszukuje 100 pracowników

Andrzej Maślak, rzecznik prasowy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. podkreśla, że w związku z dynamicznym rozwojem produkcji, spowodowanym globalnym wzrostem sprzedaży AGD marek Bosch i Siemens, BSH we Wrocławiu poszukuje ponad 100 pracowników, którzy zostaną zatrudnieni w ramach umowy tymczasowej. Najlepsi pracownicy, którzy będą chcieli pozostać w firmie mogą liczyć na zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z BSH.

– Osoby zatrudnione będą wspierały załogę dwóch fabryk, obszar transportu wewnętrznego oraz logistyki. Praca w BSH to doskonała okazja do zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie oraz możliwość wejścia w rynek pracy – podkreśla rzecznik.

Wrocławskie fabryki BSH działają od września 2017 r. Praca w BSH odbywa się na nowoczesnych i nowych liniach produkcyjnych. Obecnie pracuje w nich blisko 1000 osób.

źródło: BSH

– Produkcja prowadzona jest zgodnie z najwyższymi standardami pracy i z poszanowaniem wysokich wymagań bezpieczeństwa, charakterystycznych dla Grupy BSH. Zakłady przy ul. Żmigrodzkiej 143 oferują świetnie zorganizowane stanowiska pracy, dogodne połączenie komunikacyjne, znakomicie wyposażone kuchnie, kąciki socjalne, kantynę na terenie zakładu oraz to, co najważniejsze, przyjazną atmosferę pracy w oparciu o wartości BSH – zaznacza Dariusz Bogacz z biura prasowego BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Rekrutacja na nowe miejsca pracy

Przedstawiciele koncernu podkreślają, że osoby, które zdecydują się na zatrudnienie w zakładach BSH mogą liczyć na wiele korzyści. Każdy nowy pracownik już pierwszego dnia przechodzi kompleksowe szkolenie, w specjalnym Training Center znajdującym się przy ul. Żmigrodzkiej 143, które przygotowuje go do pracy na danym stanowisku.

– Zdobycie niezbędnego doświadczenia jest bez wątpienia szczególnie istotne dla osób młodych, którzy już podczas nauki mogą rozpocząć wdrażanie w świat zawodowy. Praca na nowoczesnych maszynach oraz z wykorzystaniem nowych narzędzi odzwierciedla warunki najnowszych, międzynarodowych zakładów produkcyjnych. Ponadto, osoby zatrudnione w BSH tworzą zaawansowane technologicznie AGD największych globalnych marek Bosch i Siemens – wylicza rzecznik.

Osoby zainteresowane pracą mogą składać aplikacje pisząc na któryś ze wskazanych adresów:

lub dzwoniąc pod numer +48 663 308 200 lub +48 695 714 750.  Więcej informacji o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego:

Największy producent AGD na świecie

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group. Firma oferuje na polskim rynku AGD marek Bosch, Siemens i Gaggenau.

Koncern posiada w Polsce sześć fabryk. W trzech łódzkich zakładach produkowane są pralki, zmywarki i suszarki do ubrań, w dwóch wrocławskich piekarniki i lodówki, a w podrzeszowskiej Rogoźnicy małe AGD.

BSH Home Applianes Group została utworzona w 1967 r. wspólnie przez Robert Bosch GmbH (Stuttgart) oraz Siemens AG (Monachium). Od stycznia 2015 r. w całości należy do Grupy Bosch. W ciągu swojej półwiecznej historii z niemieckiego, lokalnego eksportera stała się drugim największym producentem AGD na świecie. Globalnie BSH zatrudnia niemal 58 000 pracowników, a w roku 2019 firma osiągnęła przychody w wysokości 13,2 mld euro. BSH posiada 40 fabryki na świecie, gdzie produkuje pełną gamę nowoczesnych urządzeń gospodarstwa domowego.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl