wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

5°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 23:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. BSH wśród najbardziej przyjaznych firm w Polsce. Prestiżowe nagrody
Gwiazda Jakości Dekady 2010-2020 i Gwiazda Jakości Obsługi dla BSH źródło: BSH
Gwiazda Jakości Dekady 2010-2020 i Gwiazda Jakości Obsługi dla BSH

Koncern BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego, który swoje zakłady ma m.in. we Wrocławiu przy ul. Żmigrodzkiej, został wyróżniony Gwiazdą Jakości Dekady 2010-2020 w XIII edycji Polskiego Programu Obsługi Jakości. To wynik wysokich ocen klientów w ciągu ostatniego dziesięciolecia. Ponadto firma zdobyła Gwiazdę Jakości Obsługi i znalazła się w gronie najbardziej przyjaznych przedsiębiorstw w Polsce.

Reklama

Przedstawiciele BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego podkreślają, że Gwiazda Jakości Obsługi jest wyróżnieniem ważnym, bo przyznawanym przez konsumentów dla najbardziej przyjaznych firm w Polsce. Klienci oceniają przeszło 45 000 firm z 200 branż, za pośrednictwem badania ankietowego oraz dedykowanej strony jakoscobslugi.pl. Ocenie poddawane są kompetencje personelu, profesjonalizm, proces obsługi klienta, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do konsumenta. Firmy, które uzyskały najwyższe oceny konsumentów otrzymują prestiżowy laur Gwiazda Jakości Obsługi.

Krzysztof Nagodziński członek zarządu BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. zauważa, że BSH już od lat jest wyróżniana Gwiazdą Jakości Obsługi. Jednak tegoroczna nagroda ma szczególne znaczenie ze względu na czas pandemii koronawirusa.

– Serdecznie dziękujemy za tak cenne wyróżnienie. Bardzo nas cieszy fakt, że konsumenci od wielu lat obdarzają nas tak dużym zaufaniem. Dla naszej firmy jest to najlepszy dowód uznania. Szczególne słowa podziękowania kieruję do Serwisu Fabrycznego BSH. Każdego dnia technicy serwisu BSH błyskawicznie reagują na zgłoszenia od naszych klientów. Czas pandemii pokazał jak wymagająca i pełna autentycznego zaangażowania jest ich praca – mówi Krzysztof Nagodziński.

Zakłady BSH przy ul. Żmigrodzkiej we Wrocławiu, źródło: BSH

Zaufanie, otwartość i przyszłość

Przedstawiciel zarządu BSH dodaje, że tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi to sygnał dla obecnych i potencjalnych klientów firmy, pracowników, partnerów biznesowych oraz kontrahentów. Doceniono wartości, którymi kieruje się firma prowadząc działalność biznesową.

– W BSH kluczowymi wartościami są zaufanie, współodpowiedzialność, otwartość oraz zorientowanie na przyszłość. Działalność biznesowa oparta na wartościach umożliwia kreowanie i wdrażanie najnowszych rozwiązań technologicznych, usług cyfrowych oraz innowacyjnych sprzętów gospodarstwa domowego – dodaje Krzysztof Nagodziński

Pracownicy firmy. Źródło: BSH

Najwyższe standardy i jakość

Tytuły Gwiazda Jakości Obsługi Dekady 2010 – 2020 oraz Gwiazda Jakości Obsługi 2020 przyznawane są w ramach Polskiego Programu Jakości Obsługi, który monitoruje poziom zadowolenia i satysfakcji klientów w całej Polsce. Od 13 lat pomaga budować relacje pomiędzy firmami i konsumentami. To jedyne tego typu badanie w kraju, które pozwala podkreślić wagę satysfakcji w biznesie i gospodarce oraz konieczność stałej analizy zmieniających się potrzeb klientów.

AGD marek Bosch i Siemens

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group. Firma oferuje na polskim rynku AGD marek Bosch, Siemens i Gaggenau.

BSH posiada w Polsce sześć fabryk. W trzech łódzkich zakładach produkowane są pralki, zmywarki i suszarki do ubrań, w dwóch wrocławskich piekarniki i lodówki, a w podrzeszowskim Głogowie Małopolskim małe AGD. BSH w Polsce oprócz produkcji posiada centra usług wspólnych. Pracują one na potrzeby BSH na całym świecie w takich obszarach jak: usługi informatyczne, księgowe, handel zagraniczny czy centralne zakupy. BSH w Polsce rozwija Centrum Badań i Rozwoju w Łodzi oraz Centrum Kompetencyjne Digital & E-Commerce.

BSH Home Applianes Group została utworzona w 1967 roku wspólnie przez Robert Bosch GmbH (Stuttgart) oraz Siemens AG (Monachium). Od stycznia 2015 roku w całości należy do Grupy Bosch. W ciągu swojej półwiecznej historii z niemieckiego, lokalnego eksportera stała się drugim największym producentem AGD na świecie.

Globalnie BSH zatrudnia niemal 58 000 pracowników, a w 2019 firma osiągnęła przychody w wysokości 13,2 miliarda euro. BSH posiada 40 fabryki na świecie, gdzie produkuje pełną gamę nowoczesne urządzenia gospodarstwa domowego.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl