www.wroclaw.pl

  BSH wśród najbardziej przyjaznych firm w Polsce. Prestiżowe nagrody

  Koncern BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego, który swoje zakłady ma m.in. we Wrocławiu przy ul. Żmigrodzkiej, został wyróżniony Gwiazdą Jakości Dekady 2010-2020 w XIII edycji Polskiego Programu Obsługi Jakości. To wynik wysokich ocen klientów w ciągu ostatniego dziesięciolecia. Ponadto firma zdobyła Gwiazdę Jakości Obsługi i znalazła się w gronie najbardziej przyjaznych przedsiębiorstw w Polsce.

  Gwiazda Jakości Dekady 2010-2020 i Gwiazda Jakości Obsługi dla BSH Fot. źródło: BSH
  Gwiazda Jakości Dekady 2010-2020 i Gwiazda Jakości Obsługi dla BSH

  Przedstawiciele BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego podkreślają, że Gwiazda Jakości Obsługi jest wyróżnieniem ważnym, bo przyznawanym przez konsumentów dla najbardziej przyjaznych firm w Polsce. Klienci oceniają przeszło 45 000 firm z 200 branż, za pośrednictwem badania ankietowego oraz dedykowanej strony jakoscobslugi.pl. Ocenie poddawane są kompetencje personelu, profesjonalizm, proces obsługi klienta, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do konsumenta. Firmy, które uzyskały najwyższe oceny konsumentów otrzymują prestiżowy laur Gwiazda Jakości Obsługi.

  Krzysztof Nagodziński członek zarządu BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. zauważa, że BSH już od lat jest wyróżniana Gwiazdą Jakości Obsługi. Jednak tegoroczna nagroda ma szczególne znaczenie ze względu na czas pandemii koronawirusa.

  – Serdecznie dziękujemy za tak cenne wyróżnienie. Bardzo nas cieszy fakt, że konsumenci od wielu lat obdarzają nas tak dużym zaufaniem. Dla naszej firmy jest to najlepszy dowód uznania. Szczególne słowa podziękowania kieruję do Serwisu Fabrycznego BSH. Każdego dnia technicy serwisu BSH błyskawicznie reagują na zgłoszenia od naszych klientów. Czas pandemii pokazał jak wymagająca i pełna autentycznego zaangażowania jest ich praca – mówi Krzysztof Nagodziński.

  Zakłady BSH przy ul. Żmigrodzkiej we Wrocławiu, źródło: BSH

  Zaufanie, otwartość i przyszłość

  Przedstawiciel zarządu BSH dodaje, że tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi to sygnał dla obecnych i potencjalnych klientów firmy, pracowników, partnerów biznesowych oraz kontrahentów. Doceniono wartości, którymi kieruje się firma prowadząc działalność biznesową.

  – W BSH kluczowymi wartościami są zaufanie, współodpowiedzialność, otwartość oraz zorientowanie na przyszłość. Działalność biznesowa oparta na wartościach umożliwia kreowanie i wdrażanie najnowszych rozwiązań technologicznych, usług cyfrowych oraz innowacyjnych sprzętów gospodarstwa domowego – dodaje Krzysztof Nagodziński

  Pracownicy firmy. Źródło: BSH

  Najwyższe standardy i jakość

  Tytuły Gwiazda Jakości Obsługi Dekady 2010 – 2020 oraz Gwiazda Jakości Obsługi 2020 przyznawane są w ramach Polskiego Programu Jakości Obsługi, który monitoruje poziom zadowolenia i satysfakcji klientów w całej Polsce. Od 13 lat pomaga budować relacje pomiędzy firmami i konsumentami. To jedyne tego typu badanie w kraju, które pozwala podkreślić wagę satysfakcji w biznesie i gospodarce oraz konieczność stałej analizy zmieniających się potrzeb klientów.

  AGD marek Bosch i Siemens

  BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group. Firma oferuje na polskim rynku AGD marek Bosch, Siemens i Gaggenau.

  BSH posiada w Polsce sześć fabryk. W trzech łódzkich zakładach produkowane są pralki, zmywarki i suszarki do ubrań, w dwóch wrocławskich piekarniki i lodówki, a w podrzeszowskim Głogowie Małopolskim małe AGD. BSH w Polsce oprócz produkcji posiada centra usług wspólnych. Pracują one na potrzeby BSH na całym świecie w takich obszarach jak: usługi informatyczne, księgowe, handel zagraniczny czy centralne zakupy. BSH w Polsce rozwija Centrum Badań i Rozwoju w Łodzi oraz Centrum Kompetencyjne Digital & E-Commerce.

  BSH Home Applianes Group została utworzona w 1967 roku wspólnie przez Robert Bosch GmbH (Stuttgart) oraz Siemens AG (Monachium). Od stycznia 2015 roku w całości należy do Grupy Bosch. W ciągu swojej półwiecznej historii z niemieckiego, lokalnego eksportera stała się drugim największym producentem AGD na świecie.

  Globalnie BSH zatrudnia niemal 58 000 pracowników, a w 2019 firma osiągnęła przychody w wysokości 13,2 miliarda euro. BSH posiada 40 fabryki na świecie, gdzie produkuje pełną gamę nowoczesne urządzenia gospodarstwa domowego.