wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

0°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Biznes od kuchni

Reklama

W czwartek, 24 października, Capgemini Software Solutions Center we Wrocławiu organizuje wieczór drzwi otwartych. Będzie on szansą na poznanie projektów, które na co dzień realizują inżynierowie z wrocławskiego biura Capgemini. Wydarzenie jest skierowane do specjalistów IT i osób zainteresowanych pracą w branży informatycznej.

W programie [email protected] znajdzie się między innymi prezentacja najciekawszych projektów Software Solutions Center we Wrocławiu, w tym przygotowanie trzech portali internetowych dla niemieckiej stacji telewizyjnej ZDF oraz rozwój systemów IT dedykowanych przedstawicielom branży motoryzacyjnej.

– Wieczór drzwi otwartych ma na celu przybliżenie specjalizacji i specyfiki codziennej pracy naszego wrocławskiego centrum – tłumaczy Justyna Kurpierz, Specjalista ds. personalnych, Capgemini Software Solutions Center. – Wiele osób nie do końca rozumie, na czym polega nasza praca, co robimy na co dzień i kim są nasi klienci. Tymczasem wrocławskie centrum Capgemini realizuje zaawansowane projekty technologiczne dla globalnych potentatów np. branży motoryzacyjnej. I to właśnie polscy inżynierowie są odpowiedzialni za opracowywanie indywidualnych systemów informatycznych, które są następnie wykorzystywane przez konsumentów na całym świecie.

Wieczó[email protected] odbędzie się siedzibie firmy przy ul. Strzegomskiej 42B. Spotkanie rozpocznie się o 18.00 i potrwa około 2 godzin.

Capgemini Software Solutions Center zatrudnia ponad 500 inżynierów i jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie tworzenia, testowania oraz wdrażania zaawansowanego oprogramowania IT w Polsce. Klientami centrum są aktualnie, m.in. Daimler AG, BMW AG, DB Schenker AG i Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A.

Szczegółowa agenda czwartkowego wydarzenia jest dostępna na stronie: http://www.pl.capgemini-sdm.com/wydarzenia.html

Capgemini jest jedną z największych firm świadczących usługi konsultingowe, technologiczne
i outsourcingowe z zespołem ponad 125 tys. pracowników w 44 krajach. W 2012 r. grupa osiągnęła
przychód w wysokości 10,3 mld euro. Jest wielokulturową organizacją z własnym sposobem pracy jakim jest Współdziałanie w Biznesie i globalnym modelem dostarczania usług Rightshore ®.

W Polsce Capgemini działa od 1996 roku. Zatrudnia obecnie ponad 5,3 tys. pracowników
w 5 miastach: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu oraz Opolu. Krajowe oddziały firmy obsługują klientów zagranicznych oraz lokalne podmioty głównie z sektorów telekomunikacyjnego, bankowego, ubezpieczeniowego i energetycznego. Capgemini Polska wspomaga transformację przedsiębiorstw, oferując doradztwo, profesjonalne rozwiązania i usługi IT oraz wsparcie procesów biznesowych.

Katarzyna Kunka

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl