wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 6°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
wizualizacja: biurowiec – Pin Park źródło: inwestor
wizualizacja: biurowiec – Pin Park

Nowy biurowiec – Pin Park stanie we wrocławskim centrum biznesowym przy ulicy Fabrycznej.

Reklama

Projekt został podzielony na odrębne budynki, realizowane etapowo. Budowa pierwszego rozpocznie się na przełomie II i III kwartału 2017 roku.

– Ziemia przeznaczona pod inwestycję jest terenem poprzemysłowym. Przed laty znajdowała się tu fabryka wagonów Pafawag. Obecnie obszar ten nie jest używany – wyjaśnia Agnieszka Szczepaniak, architekt z pracowni AP Szczepaniak.

Nowa inwestycja przy ul. Fabrycznej składa się z trzech budynków, każdy po osiem kondygnacji nadziemnych o powierzchni ok. 2400 mkw. Inwestycja będzie przypominać mikromiasteczko wyposażone w szereg dodatkowych usług, takich jak: pralnia, klub fitness, sklep spożywczy, drogeria, kawiarnia, restauracja i wiele innych. Ciekawa jest także propozycja dewelopera dotycząca uruchomienia tzw. PinBusa, który ma dowozić pracowników do pobliskiej stacji kolejowej oraz pętli tramwajowej przy ul. Robotniczej (bus ma funkcjonować do czasu oddania linii tramwajowej na Nowy Dwór).

Inwestycję, na zlecenie poznańskiego dewelopera – firmy Probuild, przygotowali architekci z wrocławskiej pracowni architektonicznej AP Szczepaniak.

Galeria

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl