wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

17°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna

Wyszukiwarka

Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Spotkania
  4. Bezpłatne szkolenie dla programistów
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne

Wszyscy, którzy chcieliby nauczyć się programowania, a do tej pory nie mieli żadnego doświadczenia w tej dziedzinie, mogą wziąć udział w tygodniowym bezpłatnym szkoleniu - Android Bootcamp. Zgłoszenia są przyjmowane do 11 sierpnia.

Reklama

Android Bootcamp to warsztaty prowadzone przez doświadczonych programistów z wrocławskiego Software House’u Droids On Roids. Odbywać się będą od 18 do 22 września w siedzibie tej firmy.

Ich uczestnicy zostaną wyłonieni w procesie dwustopniowej rekrutacji. Aby wziąć w niej udział należy wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny na stronie https://www.thedroidsonroids.com/androidbootcamp/ .

Natomiast w drugim etapie, który rozpocznie się 11 sierpnia, kandydaci otrzymają specjalne zadania rekrutacyjne. Należy je rozwiązać do 27 sierpnia. Osoby, które zrobią to najlepiej wezmą udział w intensywnych warsztatach, które potrwają 5 dni - codziennie po 8 godzin.  Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 8 września.

W trakcie zajęć uczestnicy będą mieli zapewnione posiłki, napoje, pakiet gadżetów, a na zakończenie otrzymają certyfikat ukończenia kursu. Najlepsi mają szansę na roczny płatny staż w Droids On Roids.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl