wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

0°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Spotkania
  4. Bezpłatne kursy tworzenia gier z nagrodami
źródło: organizatorzy

Interesujesz się tworzeniem gier? Weź udział w warsztatach i zgarnij płatny staż w Ten Square Games.

Reklama

Sprzęt komputerowy wysokiej klasy i płatny staż – to główne nagrody, które czekają na najlepszych uczestników bezpłatnej Akademii Free2Play. Zapisy trwają, kursy online startują już 18.09.2017 r.. W listopadzie w Instytucie Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego odbędą się warsztaty stacjonarne, gdzie setka uczestników wykorzysta nabyte umiejętności w praktyce.

Praktyczna nauka zawodu

Zapisy prowadzone są na stronie Akademii: https://akademiaf2p.pl/. Kursy ruszają już w poniedziałek 18.09.2017 r.. Uczestnicy mogą dołączać do kursów aż do czasu ich zakończenia, tj. 22.10.2017 r.. Warunkiem ukończenia jest jednak rozwiązanie pięciu zadań w ramach wybranego obszaru nauki. Do wyboru są trzy ścieżki: dla programistów, projektantów i grafików. Najlepsza setka weźmie udział w warsztatach w Instytucie Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego.

Tam kilkuosobowe zespoły zbudowane z programistów, projektantów i grafików staną przed wyzwaniem stworzenia autorskiej gry od podstaw. Będą mieli na to jedynie trzy dni – wydarzenie odbędzie się w dn. 17.11-19.11.2017 r..

Atrakcyjne nagrody

Zespoły, które stworzą najlepsze gry zdobędą atrakcyjne upominki: wysokiej klasy sprzęt komputerowy, planszówki, literaturę specjalistyczną. Główną nagrodą jest płatny staż w Ten Square Games. Na kilkumiesięczną współpracę mają szansę zarówno indywidualni uczestnicy, jak i całe zespoły, które zachwycą jury swoimi umiejętnościami.

Uczestnicy, którzy dostaną się na staż w Ten Square Games mają szansę na stałe zatrudnienie. Tak rozwinęła się ścieżka kariery Amadeusza Krystonia, uczestnika i zwycięzcy 3. edycji Akademii Free2Play.

źródło: materiał prasowy

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl