www.wroclaw.pl

  Wyraź swój Biznes – bezpłatne konsultacje dla przedsiębiorczych

  Jak założyć firmę, zrobić biznesplan, jaką wybrać formę organizacyjno-prawną, ile kosztuje zatrudnienie pracownika oraz jak znaleźć klientów – to tylko niektóre kwestie poruszane podczas bezpłatnych porad w ramach realizowanego we Wrocławiu projektu „Wyraź swój Biznes – bezpłatne konsultacje dla przedsiębiorczych”.

  Uczestnicy programu "Wyraź swój Biznes – bezpłatne konsultacje dla przedsiębiorczych" Fot. źródło: organizatorzy
  Uczestnicy programu "Wyraź swój Biznes – bezpłatne konsultacje dla przedsiębiorczych"

  Projekt „Wyraź Swój Biznes – konsultacje dla przedsiębiorczych” prowadzi Instytut Współpracy z Biznesem w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Organizatorzy podkreślają, że to oferta dla osób przedsiębiorczych, które nie są zainteresowane pracą na etat, lecz na własny rachunek.

  – Osoby, które zgłaszają się na konsultacje, są bardzo często na początku swojej drogi zawodowej, mają mnóstwo wątpliwości i pytań. Dzięki poradom naszych ekspertów, którzy doradzają i jednocześnie inspirują, udaje się przejść przez wyzwanie, którym nie jest samo założenie działalności, lecz utrzymanie i funkcjonowanie własnej firmy w przyszłości. Zgłaszają się również osoby, które mają kompletny pomysł i plan na własną firmę. Chcą usłyszeć opinię osób doświadczonych, którzy przy zachowaniu poufności, wezmą pod uwagę czynniki ryzyka, promocję, finanse, konkurencję oraz aspekty prawne – mówi Agata Bzura, koordynator konsultacji i dodaje, że ich eksperci to doświadczony zespół doradców – więcej informacji tutaj.

  Bezpłatne konsultacje

  Konsultacje odbywają się w każdy wtorek, w godz. 16.30-18.00, w bud. B, sala 217 w siedzibie Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości przy WSB we Wrocławiu, ul. Fabryczna 29/31.

  W zależności od złożoności problematyki, konsultacje mogą być prowadzone nawet przez 3 ekspertów jednocześnie. By wziąć udział w konsultacjach, należy wypełnić formularz:

  Wyraź swój Biznes

  Projekt realizowany jest od stycznia 2015 r. Dotychczas skorzystało z niego ok. 100 osób.