wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

10°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna

Wyszukiwarka

Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Webinary informatyczne: badanie potrzeb przedsiębiorców
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne

Wrocławscy przedsiębiorcy – wiosną br. – będą mogli skorzystać z serii webinarów na temat wykorzystania narzędzi informatycznych w prowadzeniu firmy. Biuro Rozwoju Gospodarczego UM Wrocławia we współpracy ze Stowarzyszeniem ITCorner i Agencją Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej zapraszają do udziału w badaniu, które pozwoli na dostosowanie warsztatów do rzeczywistych potrzeb szkoleniowych zainteresowanych firm.

Organizatorzy ankiety podkreślają, że pandemia COVID-19 spowodowała, że wielu przedsiębiorców zmieniło model pracy na zdalny, a duży obszar prowadzonej przez nich działalności został przeniesiony do internetu.

Ankieta: badanie potrzeb szkoleniowych wrocławskich przedsiębiorców

Biuro Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego Wrocławia we współpracy ze Stowarzyszeniem ITCorner Agencją Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej planują:

  • organizację cyklu webinarów na temat wyzwań związanych z pracą, komunikacją i nawiązywaniem kontaktów biznesowych z wykorzystaniem narzędzi cyfrowych,
  • w spotkaniach wezmą udział przedstawiciele firm z branży IT, którzy chcą podzielić się doświadczeniem w zakresie cyfryzacji biznesu.

Webinary będą „skrojone na miarę” problemów i wyzwań informatycznych, z którymi mierzą się przedsiębiorcy. Dlatego wszyscy zainteresowani przedsiębiorcy mogą wypełnić krótki formularz – uzyskane dane pomogą dostosować program i zakres tematyczny szkoleń do realnych potrzeb wrocławskiego biznesu. Wypełnienie formularza zajmie ok. 5 minut.

 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl