wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

16°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 05:05

wroclaw.pl strona główna

Reklama

 1. wroclaw.pl
 2. Przedsiębiorczy Wrocław
 3. Aktualności
 4. Załatw sprawę ze spółdzielnią zdalnie - aplikacja iMieszkaniec za darmo
Załatw sprawę ze spółdzielnią zdalnie - aplikacja iMieszkaniec za darmo

Twórcy aplikacji iMieszkaniec.pl z Wrocławia oddają uproszczoną wersja narzędzia za darmo dla nowych użytkowników na czas trwania pandemii. Narzędzie pozwala bez wychodzenia z domu przekazywać informacje, zgłaszać awarie i otrzymywać powiadomienia od zarządców nieruchomości.

Reklama

iMieszkaniec.pl to proste narzędzie na telefony i komputery, które ułatwia wymianę informacji między mieszkańcami a spółdzielniami i zarządcami nieruchomości. Szczególnie przydaje się przy zgłaszaniu usterek i awarii, ale jest też doskonałym narzędziem do informowania mieszkańców np. o planowanych odczytach liczników, czy pracach np. na sieci wodociągowej. Jej twórcy zdecydowali się, aby na czas trwania pandemii wspomóc spółdzielnie i ich mieszkańców i oddają swoje źródło zarobku za darmo. - Mamy nadzieję, że rezygnacja z opłat dla wszystkich spółdzielni i zarządców, którzy chcieliby uruchomić platformę zachęci ich do pracy zdalnej i pozostania w domach. Platforma iMieszkaniec.pl umożliwia nowym użytkownikom darmowe uruchomienie i korzystanie z niej na czas trwania zagrożenia - poinformował nas Miron Bryła, prezes zarządu iMieszkaniec.pl sp. z o.o.

Co dostają spółdzielnie ?

 • Darmowe udostępnienie aplikacji (w czasie do 24h) wraz z instrukcją samodzielnej uproszczonej konfiguracji;
 • Darmowe użytkowanie uproszczonej aplikacji iMieszkaniec.pl w okresie pandemii oraz przez dodatkowy miesiąc po ustąpieniu okresu zagrożenia, maksymalnie do końca 2020 roku.
 • Wsparcie techniczne. 

Jak działa iMieszkaniec?

Użytkownicy mają możliwość rezygnacji z usługi bez jakichkolwiek opłat. Żeby z aplikacji mogli korzystać mieszkańcy, wdrożyć usługę muszą zarządcy i spółdzielnie. W tej chwili z tej narzędzia korzystają już mieszkańcy spółdzielni:

 • SM Wrocław-Południe
 • MSM Energetyk
 • SM Wrocławski DOM
 • SM ROLBUD
 • SM Śródmieście Prasa
 • Zarządca Nieruchomości Domicilium (kilkadziesiąt wspólnot)

Pobierz aplikację:AndroidIOS

Czytaj więcej: Aplikacja z Wrocławia podbija Polskę 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl