wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

9°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 04:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Prywatny akademik wybudowano przy ul. Robotniczej
Student Depot przy ul. Robotniczej, wizualizacja źródło: inwestor
Student Depot przy ul. Robotniczej, wizualizacja

Studencka mapa Wrocławia wzbogaciła się o nowy adres. Właśnie zakończyła się budowa prywatnego akademika sieci Student Depot. Obiekt ma już prawie komplet najemców, zostały pojedyncze miejsca.

Reklama

Kolejny, należący do Student Depot akademik Premium, znajduje się przy ul. Robotniczej 96 – w okolicy Wrocławskiego Parku Przemysłowego. To obiekt zaprojektowany na 500 miejsc. Wszystkie pokoje w akademiku to jednoosobowe, samodzielne mieszkania typu studio, z prywatnymi łazienkami i aneksami kuchennymi, z dostępem do pralni oraz bezpłatną siłownią dla mieszkańców.

– W ostatnich latach wśród studentów rośnie zainteresowanie zakwaterowaniem wysokiej jakości. Największą popularnością cieszą się pokoje typu studio, z nowoczesnym umeblowaniem oraz prywatną łazienką i aneksem kuchennym. Największe atuty prywatnego akademika, cenione przez studentów, to międzynarodowa atmosfera, atrakcyjne przestrzenie wspólne do nauki oraz spędzania czasu po zajęciach na uczelni, komfort oraz bezpieczeństwo. Opłaty za Wi-Fi i media są wliczone w czynsz – informuje inwestor.

Student Depot przy ul. Robotniczej, wizualizacja: inwestor

Pierwsza i największa w Polsce sieć prywatnych akademików

Student Depot to należąca do Griffin Real Estate platforma domów studenckich, budująca sieć akademików w głównych polskich miastach. Skupia się zarówno na budowie nowych obiektów, jak i na renowacji tych już istniejących. Obecnie Student Depot posiada cztery działające akademiki: we Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi i w Lublinie, co przekłada się na blisko 1 500 wynajętych łóżek. Przedstawiciele Student Depot podkreślają, że są pierwszą i największą w Polsce siecią prywatnych akademików. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Głosuj na Wrocławski Budżet Obywatelski 2023. Otwiera się w nowej karcie
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl