wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 6°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne

„Akademia Menadżera Innowacji” (AMI) – nowy program szkoleniowo-doradczy dla firm, które planują rozwijanie i wdrażanie innowacji produktowych i usługowych, a nie posiadają wiedzy i doświadczenia w tym zakresie.

Reklama

Firmowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości PARP program składa się z części szkoleniowej i doradczej. Część szkoleniowa obejmuje cykliczne dwudniowe zjazdy (piątki i soboty), podczas których odbywają się wykłady i warsztaty. Etap doradztwa (170 godzin) będzie wdrażany bezpośrednio w firmie, która zgłosiła się do AMI, podczas trwania całego programu (równolegle z warsztatami i wykładami). Będzie on służył wypracowaniu przez uczestników programu (przy wsparciu doradcy) planu wdrożenia zmian w firmie.

Szkolenia będą się odbywać w maks. 20- osobowych zespołach roboczych. Całość realizowana będzie od marca 2019 r. do października 2019 r w Warszawie.

Obszary tematyczne

Zakres etapu szkoleniowego będzie obejmować sześć obszarów tematycznych opartych na narzędziu diagnostycznym Innovation Health Check służącym do badania poziomu innowacyjności firmy:

Udział w programie jest płatny

Maksymalna wysokość wkładu własnego przedsiębiorstwa wynosi 6 375 zł netto na uczestnika (w przypadku małych i średnich firm) i 15 937 zł netto na uczestnika (w przypadku firm dużych). Program jest dofinansowany ze środków europejskich na poziomie 80% (dla małych i średnich firm) i 50% (dla dużych firm).

Zgłoszenia firm przyjmowane są do 31.01.2019. Więcej informacji na stronie organizatorów.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl