wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

0°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: poniżej normy

Dane z godz. 14:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. airSlate otwiera się we Wrocławiu. Amerykanie wybrali nas z jednego powodu
Od prawej strony stoją: Michał Wędzicha – Head of airSlate Poland, Borya Shakhnovich – CEO and Co- founder Bartek Sadowski
Od prawej strony stoją: Michał Wędzicha – Head of airSlate Poland, Borya Shakhnovich – CEO and Co- founder

Bostońska spółka airSlate z branży IT ogłosiła właśnie, że zwiększa swoją obecność na świecie i otwiera oddział we Wrocławiu. Biuro przy placu Grunwaldzkim przyjmie ponad 200 pracowników do 2025 r. Będą oni prowadzić działalność operacyjną i rozwijać oprogramowanie oraz współpracować z centralą airSlate w USA i pozostałymi oddziałami firmy.

Reklama
  • Amerykańska firma airSlate otwiera biuro we Wrocławiu
  • airSlate jest szybko rozwijającą się firmą, zatrudniającą ponad 900 pracowników w sześciu biurach i obsługującą ponad 100 milionów użytkowników na całym świecie.
  • Amerykanie wybrali Wrocław, bo uważają, że miasto należy do najszybciej rozwijających się centrów technologii i innowacji na świecie.

Amerykański airSlate jest liderem w automatyzacji biznesu. To globalna firma technologiczna SaaS, która zapewnia użytkownikom możliwość łączenia się z aplikacjami opartymi na chmurze za pośrednictwem Internetu. Specjalizują się w takich rozwiązaniach jak m.in. podpis elektroniczny, zarządzanie dokumentami i automatyzacja przepływu pracy.

W dzisiejszych czasach, gdy pracownicy firm w dużym stopniu pracują zdalnie i są rozproszeni umożliwienie im dostępu do potrzebnych informacji w odpowiednim czasie, współpraca i bezpośrednie współdziałanie z innymi osobami za pośrednictwem cyfrowych platform opartych na chmurze ma kluczowe znaczenie dla utrzymania działalności. Dzięki airSlate firmy mogą zautomatyzować wiele elementów swojej działalności i umożliwić, nawet nie obeznanym z technologią osobom, przyspieszenie procesów biznesowych
Michał Wędzicha, Head of airSlate Poland.

airSlate: aplikacje w chmurze signNow, pdfFiller i airSlate

Wrocławski oddział airSlate będzie odpowiadać za działalności operacyjną i rozwój oprogramowania, tworząc narzędzia dla klientów airSlate. Boris Shakhnovich, CEO airSlate, mówiąc o otwarciu biura podkreśla, że chcą, by do zespołu dołączyli najzdolniejsi specjaliści w dziedzinie technologii i rozwoju oprogramowania we Wrocławiu.

Ponieważ airSlate koncentruje się na globalnym wzroście i rozwoju produktów, nasz zespół stara się przyciągać najlepszych inżynierów, technologów i programistów z całego świata. Wrocław jest jednym z najszybciej rozwijających się centrów technologii i innowacji na świecie, a firma airSlate jest zainteresowana dalszym inwestowaniem w rozwój technologiczny i gospodarczy regionu, a także oferowaniem możliwości dołączenia do naszej działalności najlepszym talentom z regionu
Boris Shakhnovich, CEO airSlate.

Wybór Wrocławia przez firmę airSlate to nie tylko dowód na siłę sektora technologicznego w mieście, ale również szansa dla specjalistów z sektora IT, którzy chcieliby rozwijać produkty automatyzacji biznesu globalnego gracza. Cieszy, że Wrocław wzbogacił się o kolejną mocną markę
Mateusz Jarzombek, dyrektor Centrum Wspierania Biznesu Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.

airSlate Wrocław: praca, zatrudnienie

airSlate zatrudni we Wrocławiu m.in. JavaScript Developerów, PHP Developerów, specjalistów DevOps, a także testerów. airSlate oferuje hybrydowe środowisko pracy we Wrocławiu, dzięki czemu pracownicy będą mogli współpracować zarówno na miejscu, jak i zdalnie. Michał Wędzicha, Head of airSlate Poland dodaje, że na całym świecie airSlate dba o swoich pracowników, oferując im doskonałe możliwości szkoleń, rozwoju kariery i konkurencyjne pakiety wynagrodzeń, w tym możliwości udziału w pracowniczym programie obejmowania akcji firmy.

airSlate wśród najlepszych pracodawców startupowych w USA

W 2021 roku spółka airSlate odnotowała wzrost liczby użytkowników i bazy partnerów, osiągając 100 mln dolarów rocznego przychodu i ponad 100 mln użytkowników, korzystających z ich wielokrotnie nagradzanych rozwiązań do podpisu elektronicznego, edycji PDF i automatyzacji przepływu pracy bez kodu – signNow, pdfFiller i airSlate.

Firma airSlate znalazła się na liście Najlepszych Pracodawców Startupowych 2021 Forbes America i zdobyła dwie nagrody Stevie® Award – Gold Stevie Award dla najbardziej innowacyjnej firmy technologicznej roku i brązową dla firmy roku w kategorii dużych firm produkujących oprogramowanie komputerowe.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl