wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 8°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Do 14 lutego 2017 r., można złożyć projekt w konkursie nowoczesnych usług biznesowych – ABSL Diamonds. Laureatów poznamy 21 marca podczas gali w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej.

Reklama

Po raz drugi Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych w Polsce (ABSL) prowadzi projekt ABSL Diamonds. To wyróżnienia przyznawanych tym firmom z sektora nowoczesnych usług biznesowych, które w 2016 roku wcieliły w życie innowacyjne i unikalne projekty i pomysły. Obok kategorii, które znane są z innych branżowych projektów, jak CSR, Employer Branding czy Customer Experience ABSL umożliwia zdobycie wyróżnienia w unikalnych obszarach - Vibrant Workplace czy Business Game Changer.

Firmy, które chcą zgłosić swoje projekty do naszego konkursu, nie muszą być zrzeszone w ABSL, co zapewnia równe szanse. Wymogiem natomiast jest to, aby projekt był stworzony i prowadzony przez pracowników centrów usług działających w Polsce. Zależy nam na docenieniu tych, którzy mają niebagatelny wpływ na rozwój rynku nowoczesnych usług w naszym kraju – mówi Piotr Dziwok, prezes zarządu Shell Polska i wiceprezes ABSL, pomysłodawca projektu.

Projekt (w jednej lub kilku kategoriach) można zgłosić do 14 lutego na stronie www.absl-diamonds.com.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl