wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

15°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 23:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. 3M wśród najbardziej etycznych firm świata
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne

Już szósty rok z rzędu Ethisphere Institute doceniło etykę oraz uczciwość w postępowaniu biznesowym firmy 3M, przyznając jej tytuł jednej z Najbardziej Etycznych Firm Świata. Koncern 3M we Wrocławiu ma dwa zakłady produkcyjne, nowoczesne centra: innowacji, usług wspólnych i szkoleniowe.

Reklama

Instytut Ethisphere od lat promuje i rozwija standardy etyczne w praktyce biznesowej. Jego przedstawiciele podkreślają, że wierzą, iż integralność firm, charakter ich działań oraz stosowanie przejrzystych zasad, wpływa na budowanie zaufania publicznego do przedstawicieli świata korporacji.

– Źródłem wartości 3M jest niezachwiana uczciwość. Wiemy, że kluczem do prowadzenia zrównoważonego biznesu na skalę globalną, jest codzienne realizowanie odpowiednich, przemyślanych działań w każdym miejscu, w jakim jesteśmy obecni. Doceniamy zaufanie, jakim obdarzyli nas klienci, pracownicy, społeczeństwo oraz partnerzy biznesowi. To właśnie czyni 3M doskonałym miejscem do pracy. Ta nagroda jest wynikiem wspólnego wysiłku 93 tys. pracowników naszej firmy na całym świecie – mówi Veena Lakkundi, wiceprezes oraz Chief ethics & compliance officer w firmie 3M.

3M jest jedną z 128 firm wyróżnionych w rankingu Najbardziej Etycznych Firm Świata. Ethisphere Institute ocenia organizacje w pięciu kategoriach: etyka i program zgodności z przepisami, kultura etyczna, odpowiedzialność obywatelska i korporacyjna, zarządzanie i przywództwo, innowacyjność i reputacja.

Pełna lista firm odznaczonych tytułem Najbardziej Etycznych Firm Świata.

W lutym br. 3M Global Service Center Poland we Wrocławiu zostało wyróżnione w prestiżowych konkursach.

Firma została laureatem konkursów CEE Business Services Awards oraz Outsourcing Stars.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Głosuj na Wrocławski Budżet Obywatelski 2023. Otwiera się w nowej karcie
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl