wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 6°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
Z prawej strony: Katarzyna Paszkiewicz, 3M Wrocław źródło: 3M
Z prawej strony: Katarzyna Paszkiewicz, 3M Wrocław

3M Wrocław po raz kolejny zostało wyróżnione za pozytywny wpływ na rozwój rynku pracy w regionie Dolnego Śląska. Tym razem w ręce firmy trafiło wyróżnienie „Pracodawca Roku” w Industry Awards 2019.

Reklama

Industry Awards to konkurs skierowany do firm z sektora przemysłowego w Polsce. W jego ramach kapituła konkursowa, składająca się z ekspertów współpracujących z Forum Nowoczesnej Produkcji IndustryTech, wybiera firmy, wyróżniające się wśród konkurencji w takich kategoriach jak: „Pracodawca Roku”, „Osoba Roku”, „Firma Roku”, czy „Rozwiązanie roku”. Podczas tegorocznej odsłony konkursu, 3M Wrocław zostało docenione za wpływ na rynek pracy w regionie Dolnego Śląska – otrzymując tytuł „Pracodawcy Roku”.

– To wyróżnienie, to kolejny dowód naszych wielkich starań. Przyczynianie się do wzrostu zatrudnienia w regionie, to konsekwentnie realizowany przez nas cel. Jednak wymagamy od siebie więcej, dlatego jako 3M dbamy o to, żeby nasi pracownicy (w samym Wrocławiu jest ich aż 2700) korzystali z wysokich standardów pracy, różnorodności technologii stosowanych w zakładach 3M, a także czerpali z zalet pracy w środowisku etyki i kultury – mówi Katarzyna Paszkiewicz, dyr. ds. personalnych obszaru produkcji.

3M Wrocław zostało uznane za pracodawcę mającego długoterminowy, pozytywny wpływ na rynek pracy w regionie Dolnego Śląska – wynikający z aktywnego wdrażania i promowania najlepszych standardów w dziedzinie etyki, różnorodności i popularyzacji odpowiedniej kultury pracy.

Czytaj także:

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl