wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

0°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. 3M GSC Poland zdobywa nagrody w USA i Polsce
źródło: 3M

3M GSC Poland z trzema prestiżowymi wyróżnieniami w ciągu miesiąca. Według organizatorów trzech konkursów branżowych wrocławskie centrum usług biznesowych jest najlepszym amerykańskim inwestorem w Polsce, ma jedno z najbardziej innowacyjnych biur w kraju i wyróżnia się jako pracodawca.

Reklama

3M GSC Poland jest uznawane za jedno z najlepszych miejsc pracy w Polsce. Od trzech lat niezmiennie znajduje się w pierwszej dziesiątce firm w prestiżowym rankingu Great Place to Work®. Certyfikowane firmy wyróżniają się m.in. dobrymi, opartymi o zaufanie relacjami między pracownikami i ich przełożonymi. W ostatnim miesiącu firma została doceniona dodatkowo w trzech obszarach – wysokiej jakości usług biznesowych, organizacji i aranżacji biura oraz działań z zakresu employer brandingu i komunikacji wewnętrznej.

– Od kilku dni powtarzamy sobie, że strzeliliśmy hat-tricka – mówi Rafał Olejniczak, General Manager w 3M GSC Poland. – Wszystkie nagrody cieszą, zwłaszcza te branżowe. Potwierdzają, że obraliśmy dobry kierunek. Świetni ludzie, dobra organizacja procesów i rozwój technologii – to podstawa dla nowoczesnego centrum usług biznesowych – dodaje.

Najwyższe standardy usług biznesowych

3M GSC Poland to najlepszy amerykański inwestor w Polsce – orzekła kapituła nagrody Top US BSC Investor. Wrocławską firmę doceniono za doskonałość procesów biznesowych oraz za najwyższe standardy obsługi klienta i stałe wprowadzanie innowacji. 3M GSC Poland już po raz drugi z rzędu uzyskało ten tytuł.

– Mówi się, że nic dwa razy się nie zdarza. A jednak – nasz model operacyjny ponownie został doceniony za oceanem. Od początku stawiamy na odpowiednie zbalansowanie rynkowych i autorskich metodologii zarządzania i narzędzi. Ważna jest też kultura innowacji – mówi Olejniczak.

Rafał Olejniczak, General Manager w 3M GSC Poland

Nagrodę Top US BSC Investor przyznaje się w celu docenienia najlepszych praktyk w branży usług biznesowych oraz wymiany wiedzy i promocji Europy Środkowo-Wschodniej jako dobrego miejsca do inwestycji dla amerykańskiego kapitału.

Innowacyjne i nowoczesne biuro

Według jury konkursu Office Superstar 3M GSC Poland ma jedno z najlepszych biur w kraju. Firma została nagrodzona w kategorii Innowacje i Technologie. Organizatorzy docenili zaawansowany technologicznie system komunikacji między pracownikami, który wzmacnia integrację, a także kreatywność i efektywność w pracy. Uznanie kapituły znalazła też digitalizacja przestrzeni biurowej w budynku przy ul. Dubois. Dzięki wykorzystaniu dużych ekranów wyświetlających w czasie rzeczywistym tysięcy danych ze wszystkich realizowanych projektów pracownicy mogą szybko reagować i podejmować kluczowe decyzje.

Office Superstar to nagroda organizowana przez CBRE, firmę doradczą z sektora nieruchomości. Celem Office Superstar jest promocja firm, które organizują przestrzeń biurową w taki sposób, by zapewniała najbardziej komfortowe, przyjazne i innowacyjne warunki pracy swoim pracownikom, zgodne z najnowszymi trendami w projektowaniu przestrzeni biurowych.

Dobre miejsce do pracy

3M GSC Poland to jedna z najszybciej rozwijających się firm z sektora usług biznesowych we Wrocławiu. W ciągu 4 lat pracę znalazło tutaj około 900 osób, choć pierwotny plan zakładał, że w 2019 liczebność zespołu nie przekroczy 500 specjalistów. W samym 2019 roku zatrudnienie wzrosło o 20%. Szybki wzrost to wyzwanie dla organizacji, której zadaniem jest skutecznie prowadzić komunikację z pracownikami i dbać o ich satysfakcję i motywację. Za efektywne działania w tym zakresie jury Złotych Spinaczy doceniło 3M GSC Poland, nominując firmę w kategorii Employer Branding.

– Bardzo cieszy nas nominacja do Złotych Spinaczy. Podobnie jak certyfikat Great Place to Work®  potwierdza, że tworzymy dobre miejsce pracy. Wiemy, że może być jeszcze lepsze, dlatego często pytamy pracowników o ich opinie – mówi Anna Majer, HR Manager w 3M GSC Poland. – Regularnie przeprowadzamy badania satysfakcji wśród naszych pracowników. W ostatnim aż 90% z nich poleciłoby 3M GSC Poland jako dobrego pracodawcę. Cenią głównie możliwości rozwoju, komfort w pracy, dobre warunki finansowe i przyjazną kulturę organizacyjną – dodaje.

W tym roku 3M GSC Poland po raz pierwszy zostało nominowane do nagrody Złote Spinacze, organizowanej przez Związek Firm Public Relations. W konkursie nagradzane są najskuteczniejsze, najbardziej kreatywne i najlepiej zrealizowane działania komunikacyjne.

źródło: materiał prasowy

Czytaj także: 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl