wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

2°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Spotkania
  4. 17 Celów w Trasie. Biznes na drodze do Agendy 2030
zdjęcie ilustracyjne wepik
zdjęcie ilustracyjne

Przedsiębiorcy, którzy chcą zwiększyć swoją konkurencyjność a jednocześnie działać w sposób zrównoważony i odpowiedzialny mogą 12 maja br. wziąć udział w konferencji 17 Celów w Trasie.

Reklama

Najważniejsze informacje (kliknij, aby przejść)

17 Celów w Trasie : agenda i rejestracja 

12 maja we wrocławskim zoo odbędzie się czwarta konferencja z cyklu 17. Celów w Trasie.

Spotkanie organizuje Kampania 17 Celów w partnerstwie z ZOO Wrocław, Zachodnią Izbą Gospodarczą i Agencją Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.

Organizatorzy zapraszają wszystkich przedsiębiorców na 3-godzinne wydarzenie, na którym – wspólnie z ekspertami – poruszany będzie temat Pozytywnej Gospodarki i działań na rzecz realizacji Agendy 2030.

Kampania 17 Celów od ponad 5 lat mobilizuje biznes w Polsce do podejmowania wspólnych działań na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju.

W tym roku organizatorzy postanowili wyjść poza Warszawę i zapraszają na cykl konferencji 17 Celów w trasie, na którym podejmują najważniejsze tematy zrównoważonego rozwoju.

– Na wydarzeniu dowiemy się więcej o pozytywnej gospodarce o tym, że nie szkodzić to już za mało, o tym, że firma powinna tworzyć wartość dodaną zarówno dla pracowników, społeczeństwa oraz środowiska. Dlaczego już nadszedł czas na ambitne działania i co to znaczy. Jakie stoją przed nami wyzwania, ale też jakie daje to szanse – podkreślają organizatorzy.

Wrocław: 17. Celów w Trasie

Czwartym i ostatnim przystankiem na trasie będzie Wrocław. Tutaj organizatorzy zapraszają na 3-godzinne wydarzenie, na którym poruszane będą kwestie w 3 zakresach (zgodnych z Agendą 2030): people, planet, prosperity.

W każdym z tych tematów odbędzie się inspirujące wystąpienie eksperta.

  • O tym, co Polacy wiedzą o celach zrównoważonego rozwoju opowie Małgorzata Greszta, partner zarządzająca CSR Consulting, inicjatorka kampanii 17 Celów.
  • Beata Ptaszyńska-Jedynak, dyrektorka ds. komunikacji, Carlsberg Polska opowie o emisjach i odpowie na pytanie czy zerowy ślad węglowy jest możliwy?
  • Piotr Bruździak, dyrektorem ds. Sprzedaży i Marketingu w Stena Recycling, będzie mówił o gospodarce cyrkularnej.

Uczestnicy poznają także dużo praktycznych narzędzi i dobrych praktyk, które pomogą firmom efektywnie odpowiedzieć na wyzwania, a dzięki temu również zwiększyć swoją konkurencyjność.

Podczas sesji stolikowych uczestnicy będą mieli możliwość zapoznać się z dobrymi praktykami oraz inicjatywami na rzecz Agendy 2030. Całe wydarzenie odbędzie się w scenerii wrocławskim zoo. Agenda oraz rejestracja na wydarzenie 17 Celów w Trasie.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl