wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 15°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
źródło: BNY Mellon

Są międzynarodowym liderem w dziedzinie zarządzania inwestycjami i usługami inwestycyjnymi. BNY Mellon od 10 lat ma swoje biuro we Wrocławiu i właśnie podsumowali działalności w stolicy Dolnego Śląska.

Reklama

BNY Mellon to światowy gigant, który monitoruje aktywa o wartości 35.2 bilionów dolarów i ma jedną z największych baz danych w świecie finansów. We Wrocławiu firma ma Globalne Centrum Usług (Global Delivery Centre — GDC). Wrocławskie biuro świętuje 10-lecie obecności w stolicy Dolnego Śląska.

– Od 2010 roku jesteśmy dumnym członkiem społeczności we Wrocławiu. Nasze zaangażowanie pozwoliło nam zbudować partnerstwa z wiodącymi ośrodkami akademickimi, lokalnymi organizacjami charytatywnymi oraz wieloma grupami społecznymi – podkreślają przedstawiciele BNY Mellon.

W listopadzie 2013 r. firma BNY Mellon będąca globalnym liderem w dziedzinie zarządzania inwestycjami i usługami inwestycyjnymi, otworzyła nowe biuro swojego Globalnego Centrum Usług we Wrocławiu. Przeprowadzka do nowoczesnego biurowca Aquarius Business House na skrzyżowaniu ulicy Swobodnej i Borowskiej stanowiła istotną część wartej 20 mln dolarów inwestycji dokonanej przez spółkę BNY Mellon we wrocławskim GDC.

BNY Mellon we Wrocławiu: 10 lat i ponad tysiąc pracowników

– Od czasu, gdy BNY Mellon utworzył swoje biuro we Wrocławiu minęło 10 lat, podczas których biuro nieustannie rosło, budując naszą obecność jako członka społeczności. Dziś, przeszło tysiąc osób w Polsce dostarcza wsparcie eksperckie dla podmiotów grupy BNY Mellon na całym świecie. Skupiamy się na doskonaleniu usług w działach operacji, obsługi inwestycji, technologii, ryzyka i w wielu innych kluczowych funkcjach korporacyjnych – informują przedstawiciele firmy.

BNY Mellon jest w 35 krajach na sześciu kontynentach

W 2012 r. spółka mianowała Wrocław piątym z sześciu swoich Globalnych Centrów Usług. Pozostałe centra są zlokalizowane w Pittsburghu, w Nowym Jorku, w Manchesterze oraz w Pune i Chennai.

W 2020 roku BNY Mellon był obecny w 35 krajach na sześciu kontynentach.

– Dzięki temu wyspecjalizowane usługi finansowe o globalnym zasięgu realizujemy z uwzględnieniem lokalnych uwarunkowań. Rozmiar i złożoność naszej organizacji zapewniają szereg możliwości rozwoju kariery i globalnej mobilności – informuje BNY Mellon.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl