Premiery kinowe od 21 grudnia

W przedświąteczny weekend na ekrany wchodzi kilka tytułów, w tym nowa produkcja DC – „Aquaman”, musical Disneya „Mary Poppins powraca” z genialną Emily Blunt, czy polska komedia romantyczna „Pech to nie grzech”.

  • Promocyjny plakat z „Aquamana”


1. Aquaman

Aquaman

Aquaman

Sci fi / Przygodowy
Termin od 20 grudnia 2018 do 27 grudnia 2018

Miejsce Kino Nowe Horyzonty

Zobacz

Hawajczyk Jason Momoa jako obrońca głębin, czyli Aquaman, człowiek wyszkolony do patrolowania podwodnej fauny i flory, król Atlantydy. Bohater z uniwersum DC walczy o ocalenie świata. Pomagają mu zmienieni, nie do poznania, Willem Defoe i Amber Heard. Widowisko efektów specjalnych przednie w kolorze blue, Momoa jako kolejny obiekt westchnień.

2. Mary Poppins powraca

Mary Poppins powraca

Mary Poppins powraca

Termin od 20 grudnia 2018 do 27 grudnia 2018

Miejsce Cinema City Wroclavia

Zobacz

Rob Marshall, twórca legendarnej ekranizacji musicalu „Chicago” powraca z kolejnym musicalem, tym razem z historią Mary Poppins. W tytułowej roli Emily Blunt, która zbiera same doskonałe recenzje za swoją kreację, a w filmie po prostu urzeka. Niektórzy krytycy już obwołali ją lepszą Mary Poppins niż Julie Andrews. Zaradna, pomysłowa, zdyscyplinowana, ale i uczuciowa niania dosłownie spada z nieba do domu swoijego danwego wychowanka i przywraca jego rodzinie radość i sens życia.

3. Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra

Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra (dubbing)

Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra (dubbing)

Termin od 21 grudnia 2018 do 27 grudnia 2018

Miejsce Cinema City Wroclavia

Zobacz

Gerda nie ma szczęścia. Choć wychowana w rodzinie, w której każdy posiada magiczne zdolności, sama jest ich pozbawiona. Ma jednak wolę walki, a ta okaże się kluczowa, kiedy perfidny król wezwie wszystkich utalentowanych magików, by pochwalili się umiejętnościami na dworze. Władcy nie chodzi o to, by podziwiać poddanych, ale ukarać ich, zsyłając na drugą stronę magicznego złowrogiego zwierciadła. Kiedy podobny los spotyka rodzinę Gerdy, dziewczynka postanawia działać.

4. Spider-Man Uniwersum

Spider-Man Uniwersum (dubbing)

Spider-Man Uniwersum (dubbing)

Animacja / Sensacyjny
Termin od 25 grudnia 2018 do 27 grudnia 2018

Miejsce Kino Helios Aleja Bielany

Zobacz

Animowana Marvelowska wersja Spider-Mana z niezłą listą dialogową i ciekawymi rozwiązaniami. Najpierw poznajemy tytułowego bohatera – czarnoskórego chłopca, którego tata jest policjantem i, rzecz jasna, nic nie wie o tym, że syn ocala świat. Ale pewnego dnia młody Spider-Man trafia na...kolejnego zamaskowanego Spider-Mana. Obaj postanawiają się poznać, ale nowy znajomy jest dość szalony. Co wyniknie ze współpracy Spider-Manów? Same ciekawe przygody. Zwłaszcza że do ludzi-pająków dołaczą inne postaci uniwersum Marvela. 

5. Pech to nie grzech

Pech to nie grzech

Pech to nie grzech

Termin od 25 grudnia 2018 do 27 grudnia 2018

Miejsce Multikino Wrocław Pasaż Grunwaldzki

Zobacz

W czasie świąt dla jednych opcją do oglądania będzie klasyk, czyli „To właśnie miłość” w telewizji, dla innych wyjście do kina na nową polską komedię romantyczną. Problem w tym, że po porównaniu trailerów wygląda na to, że jednak lepiej zostać w domu. Chyba że w środku zimy lubimy się rozgrzać atmosferą letniego romansu i ubawią nas znane twarze Mikołaja Roznerskiego, Barbary Kurdej-Szatan, Tomasza Karolaka, Michała Koterskiego, czy Marii Dębskiej (w głównej roli Natalii, która ma w miłości tytułowego pecha, ale. nieoczekiwanie, jej los zaczyna się odmieniać).Zgłoś uwagę