Powieści wrocławskiej autorki kryminałów Nadii Szagdaj [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 17 czerwca do 9.00.


Do wygrania są książki Nadii Szagdaj, jakie ukazały się nakładem Wydawnictwa Dragon:

3 egz. powieści „To nie jest amerykański film” z autografem autorki (Matka Oliwii została porwana przez nieznanych sprawców. Kiedy wydaje się już, że nie ma szans odnaleźć jej żywej, niespodziewanie wraca do domu. Odmawia współpracy z policją, a o koszmarze, jaki przeszła, świadczą tylko potworne obrażenia na jej ciele. Oliwia jako psychoterapeutka próbuje nakłonić matkę do złożenia zeznań. Nie wie, że sama także jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Brutalny gwałt, rodzinne tajemnice i niewyjaśniona zbrodnia z przeszłości. Najnowsza powieść Nadii Szagdaj to mocny thriller trzymający w napięciu do ostatniej strony. Nie odgadniecie, jak kończy się ta historia.)

3 egz. powieści „Bella Donna” z autografem autorki (Rok 1914. Podczas wernisażu wystawy znanego malarza Adolfa Ludemanna w Breslau dochodzi do mrożącego krew w żyłach incydentu. Zamiast najnowszego obrazu mistrza, oczom publiczności ukazuje się makabryczny widok – pomalowane krwią płótno, do którego ktoś przymocował fragmenty ludzkiego ciała…

Klara Schulz, która wyjechała do nadmorskiego miasteczka Leba, by ukoić ból po stracie męża, odnajduje na plaży okrutnie okaleczone zwłoki. Okazuje się, że brakujące części ciała znalazły się na obrazie w Breslau, a ofiara to sam Ludemann. Kobieta od razu angażuje się w śledztwo. Sprawy nie ułatwia jej niespodziewane uczucie do młodszego mężczyzny…)

Jak wygrać książki

Trzeba do piątku 17 czerwca do 9.00 przysłać do nas formularz konkursowy wpisując do niego swoje imię, nazisko i telefon kontaktowy oraz odpowiadając na pytanie:

-Z jakiego miasta pochodzi detektyw Klara Schulz z serii kryminałów Nadii Szagdaj?Zgłoś uwagę