Poranki w Multikinie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 18.03 do godz.9

Mamy dla was:

  • 1 podwójne zaproszenie na Poranki Filmowe ważne w dniach 19.03 - 20.03 do Multikina Pasaż Grunwaldzki
  • 1 podwójne zaproszenie na Poranki Filmowe ważne w dniach 19.03 - 20.03 do Multikina Arkady Wrocławskie

Wsiąść do pociągu… nie byle jakiego! Wszystkie dzieciaki Multikino zaprasza na kontynuacje wyjątkowej podróży z lokomotywką Tomkiem i jego przyjaciółmi. Wesoła gromada zadba o to, by każdy z najmłodszych widzów był zadowolony z niezwykłej przejażdżki. Marcowe Poranki w Multikinie z filmami o przygodach Tomka i jego przyjaciół przyjadą punktualnie w każdy weekend o 10.30!

Tajemnice, zagadki, niesamowitości i cała masa ekscytujących przygód dla wszystkich dzieciaków! Zapraszamy na Detektywistyczne Biuro Lassego i Mai – ponownie w marcu w Multikinie! W marcu o 12.00 Multikino zaprasza do Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai na przygodę z filmem „Cienie nad Valleby”.

Żeby wygrać bilety trzeba do 11.03 do godz.15 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jakiej narodowości są Lasse i Maja?

Wygrywa co piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.Zgłoś uwagę