Podwójne zaproszenie na Kino Kobiet w Heliosie Magnolia [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do środy 27 maja do 9.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenie na czwartkowe Kino Kobiet w Heliosie Magnolia. Tym razem Panie obejrzą amerykańską komedię „Gorący pościg” z Reese Witherspoon i Sofią Vergarą w rolach głównych. Panie grają role nieogarniętej policjantki (Witherspoon) i świadka koronnego (Vergara), którego ma dowieźć bezpiecznie co celu. Ten ekscentryczny duet trudno traktować poważnie, ale ich zeznania mogą zaprowadzić szefa kolumbijskiego kartelu za kraty. Czy dotrą przed sąd w jednym kawałku? Więcej o filmie przeczytacie tutaj.

Aby wygrać dwa podwójne zaproszenia na wtorek trzeba do 27 maja (środa) do 9.00 wysłać formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego, wybrać, na który dzień chcielibyście się wybrać i napisać, za rolę w jakim filmie Reese Witherspoon dostała Oscara? Decyduje kolejność nadsyłania maili.

Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę