Podwójne zaproszenia na spektakle Teatru Zar w Instytucie Grotowskiego [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 4 marca do 16.00.

  • Scena ze spektaklu „Trociny”/fot. Tobiasz Papuczys


Mamy dla Was 10 podwójnych zaproszeń na spektakle Teatru Zar w Instytucie Grotowskiego.

  • Po 2 podwójne na spektakl „Nikt (nie) spotyka Nikogo” 5 i 6 marca o 19.00 
  • Po 2 podwójne na spektakl „Trociny” 10, 11 i 12 marca o 19.00

Spektakl „Nikt (nie) spotyka Nikogo” powstał z inspiracji dramatem Petera Asmussena, „Nikt nie spotyka nikogo”. Tekst duńskiego pisarza stanowił jednak jedynie punkt wyjścia dla aktorów w ich osobistych eksploracjach i poszukiwaniach. Na scenie widzimy tylko Jego i Ją – dwie postaci, a Aleksandra Kugacz-Semerci i Mertcan Semerci pytają o tożsamość jednostki – czy „ja” istnieje dzięki „ty”, czy dla urzeczywistnienia własnej tożsamości potrzebny jest nam inny człowiek – świadek egzystencji, zapominania, umierania? 

„Trociny” to już nie opowieść o spotkaniu dwóch postaci, a dramat konfrontacji z samym sobą. Davit Baroyan proponuje teatralną interpretację wewnętrznych zmagań jednostki: z własnymi emocjami i z życiowym otoczeniem. Bohaterem spektaklu, będącego sceniczną adaptacją powieści Krzysztofa Vargi, jest komiwojażer-mizantrop, mężczyzna zmęczony życiem i ludźmi. Wyrzuca z siebie pełen złości monolog, z którego stopniowo wyłania się jego osobista historia. To opowieść o życiu i śmierci, opowieść o frustracji i wypaleniu, ale także komentarz do współczesnej Polski.

Jak wygrać zaproszenie

Aby wygrać podwójne zaproszenie na koncert trzeba do 4 marca do godz. 16.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego. 

Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę