Plaże miejskie we Wrocławiu zapraszają [ZESTAWIENIE]

Wrocławskie plaże miejskie cieszą się dużą popularnością i mogą być miejscem wytchnienia. Od 15 maja beach bary we Wrocławiu ponownie przyjmują gości.

  • Za Zoo Beach Bar

    Za Zoo Beach Bar, fot. Janusz Krzeszowski


Nad Odrą już można się poczuć jak na Hawajach. Oto przegląd plaż miejskich, które już rozpoczęły sezon. Lada moment ruszają też całkiem nowe miejsca.

Sprawdź też: Od kiedy nie trzeba będzie nosić maseczek na świeżym powietrzu?

Marina Kleczków

Nowa plaża miejska przy ul. Pasterskiej 2 mieści się na terenie zabytkowego kąpieliska Różanka. Odwiedzający Marinę Kleczków mogą skorzystać z dobrze zaopatrzonego baru i odpocząć na leżakach. W planach jest również otwarcie zadaszonej strefy. Marina Kleczków będzie czynna cały tydzień w godz. 12.00-23.00. W nowej przestrzeni już zaplanowano wiele ciekawych wydarzeń muzycznych.

Vertigo Summer Vibes Festival

Vertigo Summer Vibes Festival

Koncert / Jazz / W plenerze / Dla wszystkich
Termin od 10 czerwca 2021 do 27 czerwca 2021

Miejsce ZaZoo Beach Bar Plaża miejska

Zobacz

ZaZoo Beach Bar

Doskonała miejscówka na plażing w środku miasta. ZaZoo Beach Bar ma wiernych bywalców i ciągle przybywa nowych miłośników relaksu nad wodą z przyjaciółmi i rodziną. Miejska plaża ZaZoo zajmuje kilka tysięcy metrów kwadratowych w miejscu połączenia Odry i Starej Odry, zaledwie trzysta metrów od mostu Zwierzynieckiego.

ZaZoo Beach Bar

ZaZoo Beach Bar

Eventy / W plenerze / Dla wszystkich
Termin od 15 maja 2021 do 24 października 2021

Miejsce ZaZoo Beach Bar Plaża miejska

Zobacz

Na miejscu jest wszystko, co potrzebuje szukający odpoczynku mieszczuch i jego rodzina. Trzy bary są dobrze wyposażone w różnego kalibru napoje. W ZaZoo można zjeść np. pizzę prosto z pieca i smakowite lody.

Odra-Pany

Kolejna miejska plaża, która mieści się w pobliżu wrocławskiego ZOO, a dokładnie tuż przy kładce zwierzynieckiej. Zaopatrzony bar, smaczne jedzenie i muzyczne smaczki czekają na odwiedzających to miejsce.

Otwarcie sezonu - OdraPany

Otwarcie sezonu - OdraPany

W plenerze
Termin 15 maja 2021 18:00

Miejsce Odra-Pany Beach Bar

Zobacz

Hot Spot Beach Bar, ul. Wejherowska

Największa sztuczna miejska plaża w Polsce ma aż 15 tysięcy metrów kwadratowych. Hot Spot Beach Bar jest podzielona na dwie strefy.

W części rekreacyjnej są leżaki, hamaki i ogromne parasole. Jak na prawdziwej plaży stoją palmy, a wieczorem, już po zachodzie słońca, HotSpot oświetlają nastrojowe lampy.

W tym roku organizatorzy zapewniają dużo słońca, muzyki i tańca. Odwiedzający HotSpot Beach Bar będą mieli okazję odbyć podróż po różnych gatunkach muzycznych. Poza wydarzeniami muzycznymi HotSpot organizuje zajęcia z jogi.

HotSpot Beach Bar

HotSpot Beach Bar

W plenerze / Dla wszystkich
Termin od 15 maja 2021 do 26 września 2021

Miejsce HotSpot! Beach Bar Plaża miejska

Zobacz

Strefa druga przeznaczona jest dla miłośników aktywnego wypoczynku. Tu jest boisko do siatkówki i badmintona, piłki nożnej dla dzieci, tor do skimboardu oraz miejsce do gry w boule.

Osoby planujące spędzić cały dzień na piasku nie muszą obawiać się, że zgłodnieją. W ofercie foodtruckowej są: Gruba Ryba - food truck znany z najlepszej w mieście fish&chips, kuchnia egipska, pizza z Happy Little Truck oraz lody z Rondo Cafe. Do tego szeroki wybór win, alkoholi i softów.

Wstęp bezpłatny.

Forma Płynna Beach Bar, Wybrzeże Wyspiańskiego

Zamiast piasku, zielona wypielęgnowana trwa. Zamiast parasoli i zacieniaczy - korony drzew mini-gaju. Tuż nad brzegiem Odry powstała klimatyczna plaża miejska nazwana Forma Płynna, która przez płot sąsiaduje z bulwarem Politechniki Wrocławskiej.

Forma Płynna Beach Bar, Plaża miejska, Wybrzeże Wyspiańskiego

Forma Płynna Beach Bar, Plaża miejska, Wybrzeże Wyspiańskiego

Eventy / W plenerze / Dla wszystkich
Termin od 18 maja 2021 do 26 września 2021

Miejsce Forma Płynna Beach Bar Plaża miejska Wybrzeże Wyspiańskiego

Zobacz

Klimat tego miejsca tworzą drzewa i porozpinane między nimi hamaki oraz leżaki. W letnie upały to optymalne miejsce na leniwe popołudnie z przyjaciółmi. - „Chill-relax-jazz” - tak recenzują w sieci zachwyceni bywalcy nowej nadodrzańskiej plaży w sercu miasta.

Forma Płynna Beach Bar, fot. Janusz Krzeszowski

Na miejscu jest bar z doskonałym zaopatrzeniem i jeszcze lepszą obsługą, plenerowe zabawki dla dzieci, a w programie wieczorki muzyczne, koncerty, warsztaty.

Stara Odra, mosty Trzebnickie

Malowniczo położony Stara Odra Beach Bar przed rokiem miał wielu stałych miłośników. Położony tuż przy mostach Trzebnickich, w pobliżu pętli tramwajowej przy ul. Zawalnej przyciągał miejscowych i przybyszów z innych części Wrocławia.

Otwarcie sezonu 2021 w Stara Odra Beach Bar!

Otwarcie sezonu 2021 w Stara Odra Beach Bar!

W plenerze / Dla wszystkich
Termin 15 maja 2021 12:00

Miejsce Stara Odra Beach Bar Plaża miejska

Zobacz

Na miejscu jest dobrze wyposażony bar, food trucki oraz punkt z hot-dogami i lodami.

OpatoVice Beach Bar, jaz Opatowicki

W pobliżu jazu Opatowickiego znajduje się kameralny OpatoVice Beach Bar. Poza barem, leżakami i grillem gospodarze zapraszają na zajęcia dla dzieci (także całkiem małych), młodych mam, miłośników jogi i crossfitu.

2K21 na OpatoVice - otwarcie sezonu

2K21 na OpatoVice - otwarcie sezonu

W plenerze / Dla wszystkich
Termin 15 maja 2021 11:00

Miejsce OpatoVice Beach Bar

Zobacz

Prosto z Mostu Beach Bar

Wrocławianie mogą korzystać także z uroków miejskiej plaży zlokalizowanej tuż przy mostach Warszawskich - Prosto z Mostu Beach Bar. To aż 5000 mkw. przestrzeni przeznaczonej do relaksu, gdzie bardzo często odbywają się różnego rodzaju wydarzenia, m.in. gry w siatkówkę, pubquizy czy projekcje filmów.

15 maja #ProstoDoChillu. Otwarcie sezonu 2021

15 maja #ProstoDoChillu. Otwarcie sezonu 2021

Eventy / W plenerze
Termin 15 maja 2021 11:00

Miejsce Prosto z Mostu Beach Bar

Zobacz

Basen Beach Bar

Basen Beach Bar leży nad samym brzegiem Odry, tuż przy mostach Trzebnickich. Kameralna, rodzinna atmosfera, magiczny i klimatyczny wystrój, zabawowa załoga, pyszna autorska kuchnia oraz bajeczne zachody słońca.

Na terenie plaży znajduje się zamykana artystyczna kids zone z pięknym tipi, kuchnią polową dla dzieciaków i zabawkami. Otwarcie już 15 maja.

Opening Weekend Basen Beach Bar

Opening Weekend Basen Beach Bar

W plenerze
Termin 15 maja 2021 12:00

Miejsce Basen Beach Bar Plaża miejska Pasterska

Zobacz

Podróż Beach bar

Mnóstwo leżaków i hamaków, piasek i atmosfera sprzyjająca relaksowi. Wieczorami podróż rozświetlana jest tęczą barw i zamienia się w miejską dżunglę. Podróż mieści się przy ul. Robotniczej 5.

Otwarcie Podróży

Otwarcie Podróży

W plenerze
Termin 21 maja 2021 18:00

Miejsce Podróż

Zobacz

Ogródek Bar Plażowy

Jedyny Ogródek Plażowy na wrocławskiej Klecinie. Plaża, muzyka, koncerty i szereg innych atrakcji dla każdego. Otwarcie już 15 maja. 

Zacznij sezon w Ogródku

Zacznij sezon w Ogródku

W plenerze
Termin 15 maja 2021 12:00

Miejsce Ogródek Bar Plażowy

Zobacz

Plener Beach Bar

Plener Beach Bar. Macie ochotę na chillout w sąsiedzkiej atmosferze wśród drzew? Lokalnie, rodzinnie, spokojnie - tu Ptasie Radio gra cały dzień.

Otwarcie sezonu 2021 w Plenerze

Otwarcie sezonu 2021 w Plenerze

Eventy / W plenerze
Termin 15 maja 2021 12:00

Miejsce Plener Beach Bar

Zobacz

Babie Lato Partynice

Babie Lato Partynice - zupełnie nowe pod wieloma względami, miejsce do zrelaksowania się we Wrocławiu, znajdujące się w niezwykle zielonej i uroczej przestrzeni Toru Wyścigów Konnych. Na miejscu smakowite trunki i przekąski, koncerty oraz gry. Babie Lato Partynice zostanie ponowne otwarte 15 maja.

Plaża na Bulwarze Politechniki, Wybrzeże Wyspiańskiego

Spragnieni słońca korzystają także z kameralnej plaży na Promenadzie Politechniki przy Wybrzeżu Wyspiańskiego. Amatorzy odpoczynku nad wodą mają do dyspozycji plażę oraz piaszczyste boiska do siatkówki i badmintona.

Hydroplan

Hydroplan Beach Bar mieści się nad pięknym stawem o powierzchni ponad 4ha, w którym woda ma 1 klasę czystości, przy ul. Stanisława Kunickiego we Wrocławiu. Na terenie tej miejskiej plaży można uprawiać sporty, w tym miłośnicy sportów wodnych będą mogli zanurkować z instruktorem czy przepłynąć się kajakiem. Znajduje się tam również plac zabaw dla najmłodszych

Ze względów bezpieczeństwa na każdej miejskiej plaży należy zachować dystans i stosować środki ostrożności związanych z reżimem sanitarnym.

Wyszczekany - Beach Bar

Beach Bar Wyszczekany to wyjątkowe miejsce spotkań przy drinku oraz przepysznym jedzeniu na Wrocławskim Psim Polu. To nowa przestrzeń na mapie wrocławskich plaż miejskich znajduje się przy ul. Bolesława Krzywoustego. Odwiedzający mogą spodziewać się wielu ciekawych wydarzeń muzycznych, a nawet sportowych.

Zumba na wyszczekanym

Zumba na wyszczekanym

W plenerze
Termin 12 czerwca 2021 od 13:00 do 14:00

Miejsce Wyszczekany - Beach Bar

Zobacz


Zgłoś uwagę