Pizzeria Muzyczna – najlepsza w Polsce restauracja z dowozem w 2016 r.

W wyniku plebiscytu ogłoszonego przez Pyszne.pl na najlepsze polskie restauracje z dowozem 2016 palmę pierwszeństwa przyznano wrocławskiej pizzerii Muzycznej. Dla miłośników jedzenia na telefon nie jest to chyba zaskoczenie, ponieważ Muzyczna wysokie noty uzyskuje nie po raz pierwszy.

  • pizzeria muzyczna wrocław

    Wrocławska pizzeria Muzyczna została najlepszą polską restauracja z dowozem w 2016 r., fot. FB

  • Tu znajdziesz pizzerię Muzyczną


Tytuł Top Restauracji z dowozem 2016 został przyznany na podstawie dwóch czynników: średniej wszystkich ocen oddanych na www.pyszne.pl w 2016 roku oraz liczby głosów zdobytych w listopadzie w ramach plebiscytu Top Restauracja z dowozem 2016.

Wśród opinii, wyrażonych przez klientów pizzerii Muzycznej, znalazły się m.in. takie:

  • „Najpyszniejsza pizza od najsympatyczniejszych ludzi!”
  • „Pizza pyszna, ciepła i na czas. Bardzo dobry sos. Pizzeria nie tylko według mnie najlepsza we Wrocławiu, ale najlepsza w Polsce, skąd udało mi się zamawiać”
  • „Pizzeria Muzyczna – rewelacja odkąd odkryłam, zamawiam głównie od nich, pizza zawsze dociera szybko, jest gorąca, dobrze wypieczona, obsługa przemiła”
  • „Pyszne, mięciutkie ciasto, sporo składników, pyszna pizza pachnąca przyprawami, dostawa zawsze na czas… pychotka”

Ranking, oprócz zwycięzcy ogólnopolskiego, wyłonił także najlepsze restauracje w poszczególnych 49 miastach. We Wrocławiu to oczywiście Muzyczna zajęła pierwsze miejsce, na drugim znalazła się – podobnie zresztą jak przed rokiem – Pizza Station Obornicka, na trzecie zasłużyła natomiast Express Pizza Śliczna – Ta prostokątna!Zgłoś uwagę