wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 20°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Pizzeria Muzyczna – najlepsza w Polsce restauracja z dowozem w 2016 r.

Wrocławska pizzeria Muzyczna została najlepszą polską restauracja z dowozem w 2016 r., fot. FB

W wyniku plebiscytu ogłoszonego przez Pyszne.pl na najlepsze polskie restauracje z dowozem 2016 palmę pierwszeństwa przyznano wrocławskiej pizzerii Muzycznej. Dla miłośników jedzenia na telefon nie jest to chyba zaskoczenie, ponieważ Muzyczna wysokie noty uzyskuje nie po raz pierwszy.

Reklama

Tytuł Top Restauracji z dowozem 2016 został przyznany na podstawie dwóch czynników: średniej wszystkich ocen oddanych na www.pyszne.pl w 2016 roku oraz liczby głosów zdobytych w listopadzie w ramach plebiscytu Top Restauracja z dowozem 2016.

Wśród opinii, wyrażonych przez klientów pizzerii Muzycznej, znalazły się m.in. takie:

  • „Najpyszniejsza pizza od najsympatyczniejszych ludzi!”
  • „Pizza pyszna, ciepła i na czas. Bardzo dobry sos. Pizzeria nie tylko według mnie najlepsza we Wrocławiu, ale najlepsza w Polsce, skąd udało mi się zamawiać”
  • „Pizzeria Muzyczna – rewelacja odkąd odkryłam, zamawiam głównie od nich, pizza zawsze dociera szybko, jest gorąca, dobrze wypieczona, obsługa przemiła”
  • „Pyszne, mięciutkie ciasto, sporo składników, pyszna pizza pachnąca przyprawami, dostawa zawsze na czas… pychotka”

Ranking, oprócz zwycięzcy ogólnopolskiego, wyłonił także najlepsze restauracje w poszczególnych 49 miastach. We Wrocławiu to oczywiście Muzyczna zajęła pierwsze miejsce, na drugim znalazła się – podobnie zresztą jak przed rokiem – Pizza Station Obornicka, na trzecie zasłużyła natomiast Express Pizza Śliczna – Ta prostokątna!

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Przejdź na stronę główną portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl