Weekend pełen stylu w Auchan

Najbliższy weekend – 10-12 października – w Parku Handlowym Auchan Bielany przebiegnie w atmosferze targów LifeStyle Days, czyli wśród designerskich kolekcji ubrań, ekologicznych gadżetów i kulinarnych inspiracji. Targom towarzyszyć będzie też „Wieczór okazji”. 

  • fot. organizatorzy


Twórcy oraz miłośnicy mody autorskiej, a także wielbiciele zdrowego stylu życia ponownie spotkają się w PH Auchan Bielany. W Strefie Mody Autorskiej swoje projekty zaprezentują młodzi twórcy marek odzieżowych – designerskie kreacje powinny zainteresować niejednego wielbiciela mody. Podobnie jak oferta ekologicznych ubranek, zabawek oraz akcesoriów dla dzieci może okazać się interesująca zwłaszcza dla zapobiegliwych rodziców. Na specjalnych stanowiskach swoje prace zaprezentują również twórcy biżuterii oraz dodatków wykonanych z naturalnych, ekologicznych materiałów.

Do osób starających się żyć w zgodzie z naturą skierowana jest Strefa Ciała, poświęcona przede wszystkim kulinariom. Podczas targów będzie można poznać wiele naturalnych produktów spożywczych, takich jak mieszanka do wypieku chleba, naturalnie mętna lemoniada czy ekologiczne przyprawy. W strefie tej nie zabraknie również porad kosmetycznych.

Na najmłodszych uczestników wydarzenia czeka zaś Strefa Rozwoju Dzieci, gdzie będą mogli spróbować swoich sił w zabawie z drukiem 3D czy konstruowaniu robotów. Nadarzy się także okazja do wzięcia udziału w zajęciach prowadzonych przez wrocławską szkółkę piłkarską.

Drugiej edycji targów LifeStyle Days będzie też towarzyszyć zabawa pt. „Wieczór okazji”. Każdy, kto w piątek, 10 października, w godz. 18.00-21.00, dokona na terenie galerii handlowej zakupów na łączną kwotę minimum 100 zł, będzie mógł zdobyć jeden z atrakcyjnych upominków. Szczegóły zabawy oraz regulamin znajdują się na stronie auchanbielany.pl.

Targi LifeStyle Days w weekend, 10-12 października, w Parku Handlowym Auchan Bielany, ul. Francuska 6. Produkty i usługi będzie dostępne w godzinach pracy galerii handlowej. Zabawa „Wieczór okazji” – w piątek, 10 października, w godz. 18.00-21.00.

 

MaWi

Zgłoś uwagę