Parki linowe Wrocław i okolice Wrocławia


Wyspa Przygody Opatowicka

Jedyny tak duży park linowy we Wrocławiu. Położony na malowniczej wyspie Opatowickiej. Wszystkie atrakcje wybudowane i wkomponowane w naturalny krajobraz wyspy. 7 różnych tras, prawie 100 różnych przeszkód sprawiają, że każdy odnajduje coś dla siebie. Najwyższe przeszkody są umieszczona 17 metrów nad ziemią.
 
  • Trasy łatwe: Myszka(nowa), Małpka, Świstak 
  • Trasy średnie: Wiewiórka, Dzięcioł
  • Trasy trudne: Goryl, Pantera
Ceny biletów, informacje o promocjach: www.opatowicka.pl 

Park Linowy "Wieżyca" w Sobótce

Park składa się z czterech tras o zróżnicowanym stopniu trudności – MINI – Pajęcza sieć (dla dzieci w wieku 3-13 lat), Dziecięcej od 130cm wzrostu , Średniej i Trudnej  od 150 cm wzrostu - o łącznej długości ponad pół kilometra! Najwyższe platformy znajdują się na wysokości około dwunastu metrów, a liczba udostępnionych do pokonania atrakcji przekracza 60!

Ceny atrakcji zaczynają się od 10 złotych, a szczegółowy cennik znajdziecie TU.

Adrenalina Park w Kątach Wrocławskich

Liany, Mosty Birmańskie, Złośliwe Belki, Kładki "H"... i masa innych przeszkód o różnym stopniu trudności. Przejście trasy nad ziemią zajmuje kilkadziesiąt minut. Na miejscu można również zagrać w paintball czy pojeździć na quadach. Do niewątpliwych atrakcji należy najdłuższa tyrolka w Polsce! 320 m przejechane w minutę po stalowej linie!

Za zabawę w Adrenalina Park zapłacimy od 13 złotych. Szczegółowy cennik znajdziecie TU.

Park linowy Skalisko

Ok 90 km. od Wrocławia, w Złotym Stoku znajduje się park linowy Skalisko. Trasa wiedzie między drzewami, na których znajdują się balansujące pomosty, przejścia po linie, przejścia siatkowe, powietrzny surfing, skok Tarzana, tyrolki - zjazdy na linie o łącznej długości 1050metrów oraz wiele innych.

Ceny biletów dla osób indywidualnych od 40 zl, dla grup zorganizowanych od 30 zł. Szczegółowy cennik znajdziesz TU.

Wioska Indiańska Tipi Town

Nie zawsze jednak trzeba wspinać się nad ziemie, żeby zakosztować przygody. 4 km od Wrocławia, w Kamieńcu Wrocławskim znajduje się Wioska Indiańska Tipi Town. Zobaczymy tam kilka namiotów Tipi, wóz traperski, totem oraz plac zabaw dla dzieci i oczywiście miejsce na ognisko. W wiosce jest też miniaturowe Western City, w którym zamieszkują króliki oraz labirynt w kukurydzy. 

Wioska indiańska Tipi Town zaprasza każdego spragnionego pobytu na łonie natury w weekendy w godzinach od 11 do 19. Można wtedy pobujać się w hamaku w cieniu drzew, pozwiedzać tipi, postrzelać z łuku i z wiatrówki, upiec kiełbaskę na ognisku oraz pobawić sie w prawdziwe indiańskie zabawy.

Szczegółowy cennik znajdziecie TU.

 Zgłoś uwagę