Dzień Życzliwości - Wrocław 2013

Życzliwy Patrol

Otodojazd i ich Życzliwy Patrol pomogą wrocławianom


Do uroczystych obchodów Dnia Życzliwości we Wrocławiu dołączył największy polski serwis carpoolingowy otodojazd.pl. Powołany przez niego Życzliwy Patrol krążyć będzie po mieście, by zgodnie z ideą święta pomagać ludziom.

21 listopada o godz. 10 z ulicy Życzliwej wyruszy kultowy Volkswagen Transporter, zwany popularnie "ogórkiem", a w nim Życzliwy Patrol, który przez cztery godziny krążyć będzie po ulicach Wrocławia rozsiewając życzliwość wśród mieszkańców miasta. Reporter Radia LUZ będzie relacjonować  działania Patrolu na żywo wprost z "ogórka".

Chcesz zostać członkiem Życzliwego Patrolu? Radio LUZ i serwis wspólnych przejazdów –  otodojazd.pl – organizują konkurs, w ramach którego uczestnicy mają za zadanie zgłaszać swoje propozycje szczytów życzliwości. Znamy szczyt zręczności, szczyt głupoty, a jaki jest szczyt życzliwości?

Autorzy trzech najciekawszych zgłoszeń będą mogli dołączyć do patrolu i razem z twórcami otodojazd.pl pomagać w tym wyjątkowym dniu. Organizatorzy czekają także na zgłoszenia zadań, które 21. listopada będzie miał wykonać Życzliwy Patrol na terenie Wrocławia.

Mechanika Konkursu:

· Wybór 3 osób do Życzliwego Patrolu. Proszę odpowiedzieć na pytanie: Jaki jest według Ciebie szczyt życzliwości?

Propozycje odpowiedzi należy wysyłać od 14.11 od godz. 15.00 do 18.11 do końca dnia na adres: patrol@radioluz.pwr.wroc.pl

Do zgłoszenia proszę dołączyć swój numer telefonu. 19.11 zostaną wyłonieni zwycięzcy. Radio i otodojazd.pl wybiorą je wspólnie spośród zgłoszeń. Osoby wytypowane zostaną powiadomione o tym 19.11 telefonicznie – powiadomi ich Redakcja Radia LUZ podając jednocześnie informację, gdzie mają się stawić, by rozpocząć zabawę.

·  Zadania dla Życzliwego Patrolu proszę zgłaszać od 14.11 od godz. 15.00 do 20.11 do godz. 12.00 na adres zgloszenia@radioluz.pwr.wroc.pl

W zgłoszeniu należy opisać sytuację, w której chcielibyśmy uzyskać pomoc od Życzliwego Patrolu oraz podać swój numer telefonu, określić godzinę, o której potrzebujemy tej pomocy i miejsce. 20.11 po zamknięciu przyjmowania zgłoszeń przedstawiciele otodojazd.pl oraz Radia LUZ wybiorą zgłoszenia, które Patrol zrealizuje. Zwycięzcy zostaną powiadomieni telefonicznie w dniu 20.11. przez Redakcję Radia LUZ.  

 – Kierowcy ogłaszający się na otodojazd.pl chętnie dzielą się z pasażerami wolnymi miejscami w samochodzie. Wspólne przejazdy łączą ludzi i wyzwalają pozytywne emocje, dlatego wspieramy ideę przyświecającą Dniu Życzliwości. Liczymy na to, że konkurs Życzliwego Patrolu uwolni kreatywność zarówno chętnych do niesienia pomocy, jak i tych, którzy chcą z tej pomocy skorzystać – mówi Katarzyna Banaś z otodojazd.pl.
Organizator: otodojazd.pl

Współorganizator: Radio LUZZgłoś uwagę