Wrocławska firma Objectivity wśród elitarnych marek

Międzynarodowa Organizacja non-profit EFQM, 9 listopada, przyznała wrocławskiej firmie Objectivity jedno ze swoich najwyższych wyróżnień – Recognised for Excellence 5 star level i tym samym dała jej możliwość dołączenia do elitarnej grupy utytułowanych marek-gigantów znanych na całym świecie.


BOSCH, Siemens czy BMW to jedne z wielu z 30 000 firm zrzeszonych z EFQM, które według głównych założeń organizacji, mogą służyć przykładem dla innych firm i wymieniać się wiedzą, doświadczeniami biznesowymi i uczyć się nawzajem swojego know-how.

– Każda firma, która zostaje uhonorowana 5-gwiadkowym wyróżnieniem EFQM musi spełniać konkretne wytyczne i przejść przez proces audytowy, którego ostatnim, najważniejszym etapem jest assessment. I tak Objectivity, podczas 4-dniowego spotkania z przedstawicielami Organizacji EFQM, dzięki pomocy i zaangażowaniu 60 swoich pracowników pracujących w różnych obszarach spółki, udowodniło, że jest doskonałym wykonawcą i dostawcą usług, dla którego ciągła zmiana jest normą, a praktyki zarządzania w firmie są wciąż ulepszane – informują przedstawiciele firmy.

Objectivity jest jedyną polską firmą wyróżnioną tytułem Recognised For Excellence w tym roku.

źródło: materiał prasowyZgłoś uwagę