Nowe kino Helios w Bielanach Wrocławskich

W centrum handlowym Aleja Bielany w piątek 13 listopada zostanie otwarte nowe kino Helios. Przez trzy dni od 13 do 15 listopada kinomanów czeka mnóstwo atrakcji. Przyjadą m.in. Magda Gessler, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciek Musiał, Adam Zdrójkowski i Mateusz Pawłowski. Wystąpi Dawid Kwiatkowski.


Nowy multipleks, posiadający osiem sali z ponad 1300 miejscami ma być najnowocześniejszym kinem w regionie. Widzowie będą mogli oglądać filmy w rozdzielczości obrazu 4K (obraz nasycony kolorystycznie), a dźwięk słyszeć w jakości Dolby Atmos (64 niezależne ścieżki dźwiękowe rozsyłane do głośników. Dodatkowe kanały dźwiękowe sprawiają, że dźwięk nie tylko otacza widza, ale przemieszcza się razem z obrazem pozwalając z wielką precyzją umiejscawiać efekty dźwiękowe w trójwymiarowej przestrzeni sali kinowej). W kinie zastosowano też technologię DepthQ. Dzięki niej obraz 3D będzie wyświetlany z najwyższą precyzją.

Atrakcje i spotkania

Otwarcie Kina Helios

Otwarcie Kina Helios

Wydarzenie kinowe / Dla seniorów / Dla dzieci
Termin od 13 listopada 2015 do 15 listopada 2015

Miejsce Kino Helios Aleja Bielany

Zobacz

Weekend otwarcia ma być pełen atrakcji – filmowych zabaw i konkursów z nagrodami. Będzie można wygrać m.in. karnet do kina obowiązujący na 15 seansów do wykorzystania przez rok. Kino Helios w Alei Bielany będzie chciało zachęcić widzów do odwiedzin repertuarem pełnym premierowych filmów. Jednak poza regularnym repertuarem widzowie będą mogli wziąć udział w seansach specjalnych: Kinie Kobiet, Nocnych Maratonach Filmowych, Kinie na Temat oraz Filmowych Porankach ze Scooby-Doo! W ramach projektu Kultura Dostępna, w każdy czwartek Widzowie będą się mogli wybrać na polskie filmy w wyjątkowej cenie – bilety na te seanse kosztować będą tylko 10 złotych. Sieć ma w ofercie promocje cenowe takie jak Tanie Wtorki, podczas których bilety na wszystkie wtorkowe seanse będą w korzystnych cenach czy atrakcyjne zniżki w ramach Programu Karta Dużej Rodziny.

Konkursy i goście

Z okazji otwarcia kino przygotowało sporo atrakcji dla najmłodszych widzów – w nowym kinie pojawią się  maskotki Shreka, Fiony, Tygrysa, Scooby-Doo. Dzieci będą mogły również wziąć udział w zabawach mega klockami z Bobem Budowniczym, malowaniu twarzy, nauce modelowania balonów, turnieju mega jenga, zabawie z Angry Birds oraz torze przeszkód ze Scooby-Doo! Ponadto odbędzie się mundial ze Shrekiem, turniej gry w kręgle, bajkowe kalambury oraz konkurs muzyczny i turniej wiedzy z kołem fortuny. Przyjadą też celebryci i aktorzy -  Rodzinka.pl stawi się w komplecie, będzie też Magda Gessler, Michel Moran, Dawid Kwiatkowski i zwycięzcy The Voice of Poland.

Na terenie kina będzie działać kawiarnia Helios Café, gdzie będzie serwowana kawa, wyciskane soki, desery, ciasta i lody. W ofercie barów kinowych znajdzie się popcorn solony i karmelowy oraz różne przekąski.

Zgłoś uwagę