www.wroclaw.pl
U tego partnera możesz otrzymać zniżka do-30%
Nasz Wrocław MAX
Kultura

Klub Pod Kolumnami

Miejska instytucja kultury, miejsce twórczych spotkań, międzykulturowego dialogu, realizacji własnych pasji, działajaca w mieście od lat 60. ub. wieku.

Klub „Pod Kolumnami” na przestrzeni kilku dekad przechodził szereg zmian organizacyjnych i programowych. Od kilkunastu trwa przy idei tworzenia wszechstronnego miejsca spotkań, przybliżając wrocławianom szeroko rozumianą kulturę, z naciskiem na dialog międzykulturowy, realizując rozmaite działania etno.

Wszyscy artyści mile widziani

Swoje podwoje klub otwiera on zarówno dla amatorów, jak i profesjonalnych twórców oraz animatorów kultury, opierając się w dużej mierze na współpracy z organizacjami pozarządowymi, instytucjami, stowarzyszeniami. 

Z zarządzającymi placówką można również ponegocjować na temat własnych propozycji programowych – jak zapewniają, są otwarci na propozycje z zewnątrz. Do klubu można przyjść na wydarzenia biletowane i bezpłatne – m.in. spotkania autorskie, koncerty, wystawy, warsztaty artystyczne, spektakle, wieczory taneczne, dyskusje w klubowej kawiarence.

Informacje dotyczące COVID-19

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w wyniku COVID-19, korzystanie z usług u Partnerów uczestniczących w programie Nasz Wrocław może być utrudniona lub niemożliwa aż do odwołania. Przed planowaną wizytą u naszych Partnerów prosimy o wcześniejsze sprawdzenie, czy świadczone usługi nie są czasowo zawieszone.

Galeria