Nakręć się na biznes

Nawet 50 tys. zł może zdobyć przedsiębiorca, który ma dobry i oryginalny pomysł na rozwój swojego biznesu. Wystarczy wziąć udział w ogólnopolskim konkursie „Nakręć się na biznes”, organizowanym przez Fundację „Twoja Inicjatywa!”. Udział w konkursie jest bezpłatny.

  • fot. ilustracyjne


Konkurs ruszył 1 kwietnia 2016 r. i jest przeznaczony dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorców. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy prowadzić działalność gospodarczą minimum 6 miesięcy, mieć dobry pomysł na rozwój biznesu i zaprezentować go w postaci krótkiego filmiku. Każdy uczestnik powinien również przygotować biznesplan, a następnie wypełnić poprawnie formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie http://www.nakrecsienabiznes.com.pl

– To wyjątkowa okazja do zaprezentowania swoich biznesowych predyspozycji, nie tylko ze względu na ogólnopolski charakter przedsięwzięcia, ale również fakt, że wszyscy uczestnicy będą oceniani m.in. przez znane osobowości, które odniosły już swój biznesowy sukces – mówi Anna Flaga, prezes Fundacji „Twoja Inicjatywa!”.

W jury konkursu zasiądą m.in. Leszek Czarnecki – przewodniczący Rady Nadzorczej Getin Holding, Adam Głos – prezes zarządu Tax Care, Paweł Szydziak – wiceprezes Idea Box, Arkadiusz Słodkowski – członek zarządu Polskiej Organizacji Franczyzodawców, Katarzyna Wicha-Gajek – inspirator konkursu, koordynator Marketingu i Rozwoju Fundacji „Twoja Inicjatywa!”, oraz przedstawiciele partnerów konkursu i patronów medialnych.

Konkurs zakończy się 29 września 2016 roku, wtedy też zostaną ogłoszone wyniki. Wyłonionych zostanie trzech laureatów. Zwycięzca konkursu otrzyma 50 tys. zł, zdobywca drugiego miejsca 30 tys., a trzeciego 10 tys. zł. Organizatorzy przewidzieli również nagrodę publiczności w postaci laptopa oraz inne cenne nagrody od partnerów konkursu. Zostaną one wręczone podczas uroczystej gali finałowej, podczas której na dużym ekranie zostaną zaprezentowane filmy zwycięzców.

– Organizując szereg wydarzeń i konsultacji z ekspertami, pomagamy osobom przedsiębiorczym w zakładaniu oraz rozwoju ich biznesu – twierdzi Katarzyna Wicha-Gajek, koordynator marketingu i rozwoju Fundacji „Twoja Inicjatywa!”. – Niestety sama wiedza i umiejętności często nie wystarczają. Zdecydowaliśmy się więc pójść dalej i dać przedsiębiorcom coś więcej niż wiedzę i doświadczenie.Zgłoś uwagę