Starcia „małych gigantów”. Zobacz 2 grudnia, jak walczą roboty

Tradycyjnie, na początku grudnia entuzjaści robotyki i nowoczesnych technologii spotykają się w „serowcu” na Politechnice Wrocławskiej, aby wystawić do walki swoje konstrukcje i wyłonić najlepsze z nich. Można być obserwatorem tych zmagań 2 grudnia. Zawody są nieodpłatne dla zawodników i widzów. 

  • robotic arena


Turniej jest organizowany od 2004 r. – najpierw jako Otwarte Zawody Robotów Minisumo, a od 2008 r. pod nazwą Robotic Arena. To jedna z największych tego typu imprez w kraju. W ubiegłym roku do walki stanęło prawie 200 konstrukcji z całej Polski i Europy.

Organizatorem zawodów jest Koło Naukowe Robotyków „KoNaR”, działające od 2003 r. przy Katedrze Cybernetyki i Robotyki na Wydziale Elektroniki Politechniki Wrocławskiej. Organizacja zawodów jest jednym z celów statutowych koła. Organizatorzy zapraszają na turniej wszystkich tych, którzy chcieliby po raz pierwszy przetestować swoje konstrukcje w walce. Jest jeszcze czas na zgłoszenie swojego udziału.

O tym, jakie konkurencje przewidziano na bieżącą odsłonę Robotics Arena, o miejscu i czasie wydarzenia i jak się zarejestrować, czytaj więcej: 

Robotic Arena 2017 – turniej robotów na PWr

Robotic Arena 2017 – turniej robotów na PWr

Konkursy / Dla wszystkich
Termin 2 grudnia 2017 10:00

Miejsce Budynek C-13 Politechniki Wrocławskiej (serowiec)

Zobacz


Zgłoś uwagę