Made in Wrocław 2018. Wygraj zaproszenie [ZAKOŃCZONY]

17 października we Wrocławskim Centrum Kongresowym wydarzenie Made in Wrocław. Dla mieszkańców przygotowano bezpłatne targi, a w tym samym czasie na konferencji biznesowej będzie można wysłuchać twórców firm wartych niemal miliard dolarów. Oddamy 10 pojedynczych zaproszeń na to wydarzenie (konferencja + targi).


Konferencję otworzy prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz. W sesji inauguracyjnej udział wezmą Piotr Krupa, prezes firmy Kruk, Jacek Levernes, honorowy prezes Związku Liderów Usług Biznesowych – ABSL oraz Dorota Jarodzka-Śródka, wiceprezes Archicomu i przewodnicząca Rady Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

W kolejnych częściach prezentacje wygłoszą m.in. dr Olga Malinkiewicz z Saule Technologies, ale także dr Adam Domanasiewicz, światowej sławy chirurg z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Made in Wrocław nie koncentruje się bowiem wyłącznie na biznesie, ale pokazuje wyjątkowe osoby działające w naszym mieście.

Konferencję poprowadzi Maciej Orłoś. 

Na bezpłatnych targach swoje stoiska już zapowiedziały takie firmy, jak Mondelez International, 3M, GlobalLogic czy Volvo. Dodatkowo innowacje i wynalazki zaprezentuje ponad 25 startupów. Wrocławianie, uczestnicząc w wydarzeniu, mogą odwiedzić aż sześć stref, w tym strefę przemysłu 4.0, strefę gastro, smart city oraz AR i VR, jak również wygrać nagrody „Made in Wrocław”.

Made in Wrocław 2018 odbędzie się w środę, 17 października, w Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia.  Początek konferencji godz. 9.30, początek targów o godz. 10.00. Oddamy 10 zaproszeń na to wydarzenie.

Jak grać?

Wystarczy w formularzu kontaktowym napisać, co, waszym zdaniem, napędza Wrocław i dlaczego warto odwiedzić nasze wydarzenie. Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku, 15 października, do godz. 13.00. 

W formularzu zgłoszeniowym wpiszcie także imię i nazwisko, numer kontaktowy telefonu i aktualny adres e-mailowy. Należy podać też preferowany dzień spektaklu (sobota albo niedziela).

Wygrywa 10, naszym zdaniem, najbardziej kreatywnych odpowiedzi. Laureatów poinformujemy sms-em i e-mailem, jak odebrać zaproszenie.Zgłoś uwagę