Lato w Synagodze: Emose Uhunmwangho z muzykami

Emose Uhunmwangho to artystka znana z Teatru Muzycznego Capitol. Jej koncert, zamykający Lato w Synagodze będzie muzyczną, eklektyczną wariacją na temat tego, co gra w duszy artystki i jej muzyków. Koncert w niedzielę 30 sierpnia o godz. 19 w Synagodze pod Białym Bocianem.


Specjalnie na tę okazję artystka przygotowała aranżacje piosenek Billy Holiday oraz polskiego folku. W trakcie występu Emose Uhunmwangho spodziewać można się muzyki jazzowej w odmienionym wydaniu - będzie to jazz o brzmieniu etnicznym i ludowym. Usłyszeć będzie można utwory muzyki rozrywkowej w zupełnie nowych aranżacjach. Swoimi muzycznymi emocjami i interpretacjami artystka podzieli się z nami w trakcie ostatniego koncertu festiwalu Lato w Synagodze Pod Białym Bocianem.

Emose Uhunmwangho ukończyła Wydział Wokalno-Aktorski w Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi.Z Teatrem Muzycznym Capitol związana od 2009 roku, jako aktorka etatowa od sezonu 2011/12. Widzieliśmy ją w Capitolu w takich spektaklach jak „Ścigając zło”, „Jerry Springer – The Opera”, „Hair”, „Czarnoksiężnik z Krainy Oz”, „Frankenstein”, „Mistrz i Małgorzata”, „Nine”. W tym sezonie wystąpi w „Trzech muszkieterach”.

Bilety na koncert Emose Uhunmwangho kosztują: normalne 35zł, ulgowe 25zł, do kupienia również przed koncertem w dniu wydarzenia przed Synagogą Pod Białym Bocianem (ul. Włodkowica 5a). Rezerwacja biletów: bilety@fbk.org.pl, tel. 71 782 81 23 lub 71 341 89 47.

Wydarzenia na go.wroclaw.pl
Koncert Emose Uhunmwangho

Koncert Emose Uhunmwangho

Koncert
Termin 30 sierpnia 2015 19:00

Miejsce Centrum Kultury i Edukacji Żydowskiej w Synagodze Pod Białym Bocianem

Zobacz
Zgłoś uwagę