wroclaw.pl strona główna Kulturalny Wrocław – najświeższe wiadomości o kulturze Kultura - strona główna

Infolinia 71 777 7777

9°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 01:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Kultura
  3. Aktualności
  4. Zostań animatorem podczas Dnia Sąsiada w ramach programu Sąsiadujemy
plakat wydarzenia materiały prasowe
plakat wydarzenia

31 maja obchodzony jest Europejski Dzień Sąsiada. Z tej okazji, w ramach programu Sąsiadujemy, który realizuje Strefę Kultury Wrocław, cztery ulice na czterech wrocławskich osiedlach zmienia się w sceny muzyczne. Organizatorzy szukają też animatorów ze zdolnościami muzycznymi.

Reklama

Idea jest taka, aby poprzez muzykę nawiązać do tradycji podwórkowych grajków. A ponieważ muzyka łączy ludzi i łagodzi obyczaje można sprawić, żeby mieszkańcy wyszli z domów, poznali się, porozmawiali ze sobą lub przynieśli instrumenty i przyłączyli się do wspólnego grania.

Muzycy na Brochowie, Ołbinie, Kleczkowie i Przedmieściu Oławskim poszukiwani

Strefa Kultury Wrocław szuka czterech animatorów, umiejących grać na instrumencie muzycznym. Może to być dowolny instrument, ale najlepiej taki, który pozwoli na mobilność i interakcję z mieszkańcami. Chcemy zaprosić sąsiadów do aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu: przyniesienia własnych instrumentów, grania i śpiewania. Zależy nam na ludziach o pogodnym usposobieniu, nieobawiających się kontaktu z ludźmi.

Które z osiedli (Brochów, Ołbin, Kleczków, Przedmieście Oławskie) stworzy największą sąsiedzką orkiestrę? Przekonamy się już 31 maja podczas tegorocznego Dnia Sąsiada!

Chcesz dołączyć – napisz:[email protected] 

  • Wynagrodzenie: 600,00 zł brutto
  • Zgłoszenia do 30 kwietnia.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl