wroclaw.pl strona główna Kulturalny Wrocław – najświeższe wiadomości o kulturze Kultura - strona główna

Infolinia 71 777 7777

9°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 01:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Kultura
  3. Aktualności
  4. Zagłosuj w plebiscycie na kulturalną nagrodę WARTO
Zagłosuj w plebiscycie na kulturalną nagrodę WARTO

Zagłosuj w plebiscycie

Rozpoczęło się głosowanie na laureata nagrody WARTO publiczności. Wybieramy spośród 25 nominowanych młodych wrocławskich artystów i zespołów.

Reklama

Nagrody WARTO po raz dziesiąty przyznaje „Gazeta Wyborcza Wrocław”. Nominacje w pięciu kategoriach - „film”, „teatr”, „literatura”, „sztuki wizualne”, „muzyka” - przedstawiły kapituły złożone z ludzi kultury i wrocławskich dziennikarzy. Jurorzy zdecydują, kto zostanie laureatem w każdej z pięciu dziedzin.

Jednocześnie - po raz piąty w historii nagrody - organizowany jest plebiscyt na nagrodę WARTO publiczności. W tym przypadku dziedziny sztuki znaczenia nie mają, laureat zostanie wyłoniony spośród wszystkich nominowanych.

Zwycięzców poznamy 15 marca podczas gali nagrody WARTO w Starym Klasztorze. Otrzymają oni plakiety autorstwa Tymona Wodnickiego oraz nagrody finansowe - po 10 tys. zł od miasta Wrocław. Natomiast laureat plebiscytu publiczności otrzyma 5 tys. zł od firmy Archicom.

Głosowanie na nagrodę WARTO publiczności trwa do 13 marca, do godz. 12. 

Zagłosuj! 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl