wroclaw.pl Kulturalny Wrocław - najważniejsze informacje o kulturze Kultura logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 20°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Drugi koncert specjalny w ramach „Firlej online”

Firlej koncert online materiały organizatorów
Firlej koncert online

Wrocławskie instytucje kultury, potrafią zapewnić wyjątkowe wydarzenia bez wychodzenia z domu. Dziś w sieci pojawi się premierowy koncert Pawła Szamburskiego, który będzie transmitowany prosto z domowego zacisza. 

Reklama

Drugi koncert w ramach cyklu Firlej online, to spotkanie z Pawłem Szamburskim, kompozytorem, improwizatorem i działaczem warszawskiej sceny improwizowanej. Tworzy muzykę dla filmu, kina niemego, teatru, tańca współczesnego. Najczęściej wykorzystuje klarnet, głos oraz elektronikę. Gra w takich zespołach jak m.in.: Tupika, Cukunft, Horny Trees, Sza/Za i Bastarda. 

Koncert będzie transmitowany 3 kwietnia o godz. 20:00 na stronie YouTube Firleja: https://www.youtube.com/user/firlejclub

Firlej przenosi działania do internetu

Do własnego mieszkania można zaprosić dużo więcej wydarzeń kulturalnych. Wystarczy wejść na stronę miejsca, za którym się stęskniliśmy lub chcemy poznać nowe. My podpowiadamy też o bieżących wydarzeniach kulturalnych, w naszym zestawieniu #kulturaonline.

Jak kulturalnie spędzić czas, nie wychodząc z domu. Propozycje

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama