wroclaw.pl strona główna Kulturalny Wrocław – najświeższe wiadomości o kulturze Kultura - strona główna

Infolinia 71 777 7777

10°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 14:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Kultura
  3. Aktualności
  4. We Wrocławiu będzie nowy festiwal muzyczny
Craft Music Festival craftmusicfestival.pl
Craft Music Festival

Craft Music Festival to trzydniowy festiwal muzyczny, podczas którego trzy talenty muzyczne dostaną szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności. Bez względu na gatunki i style, twórcy dostaną szansę postawienie pierwszych kroków w wymagającej branży muzycznej, a także „oswojenie się” z publicznymi występami.

Reklama

W dniach 23 - 25 lipca na wrocławskich Partynicach odbędzie się pierwsza edycja Craft Music Festival. Początkujący muzycy, którzy chcą zagrać na jednej scenie z już znanymi artystami, będą mogli zgłosić się do udziału w festiwalu już niebawem.

– Jeżeli dopiero zaczynasz swoją karierę muzyczną i chcesz zagrać na jednej scenie z już znanymi artystami, śledź nas. Już niebawem poinformujemy, w jaki sposób odbędzie się przegląd artystyczny, podczas którego pragniemy wyłonić prawdziwe „perełki” – twórców z pasją, których działalność zasługuje na rozgłos, oraz którzy będą mieli możliwość wystąpić na jednej scenie z już znanymi artystami – informują organizatorzy wydarzenia.

Podczas festiwalu wystąpią: Karaś/Rogucki, Kamil Bednarek, Natalia Zastępa, Ania Karwan, Limboski, Arek Kłusowski, Smolasty, Sonbird oraz Pola Chobot i Adam Baran.

Craft Music Festival

Craft Music Festival

Termin od 23 lipca 2021 do 25 lipca 2021

Miejsce Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice

Zobacz

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl