wroclaw.pl strona główna Kulturalny Wrocław – najświeższe wiadomości o kulturze Kultura - strona główna

Infolinia 71 777 7777

13°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 20:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Kultura
  3. Aktualności
  4. Stwórzmy wspólną wystawę zdjęć z powodzi w 1997 roku
powódź we Wrocławiu 1997 materiały archiwalne UM Wrocław
powódź we Wrocławiu 1997

Centrum Historii Zajezdnia i fotograf Daniel Grodziński chcą stworzyć nietypową wystawę o powodzi z 1997 roku. Możemy wszyscy uczestniczyć w jej powstawaniu, wystarczy udostępnić prywatne zdjęcia z tamtego okresu.  – Jakość materiałów nie ma znaczenia. Liczy się opowieść – mówią organizatorzy.

Reklama

W Centrum Historii Zajezdnia powstaje wystawa o powodzi we Wrocławiu w 1997, która ma pokazać ten kataklizm od innej strony: poprzez prywatne zdjęcia uczestników. Poszukiwane są fotografie pokazujące życie codzienne miasta w tamtym czasie, jak żył dom, podwórko, szkoła, praca w kontekście obrony, ewakuacji i zniszczeń. Do zdjęć zbierane będą także opowieści o okolicznościach ich powstania.

Podziel się zdjęciem na wystawę o powodzi

Jeśli macie coś do pokazania i opowiedzenia lub znacie osoby, które chętnie podzielą się swoimi zdjęciami i materiałami skontaktujcie się organizatorem poprzez e-mail: [email protected] lub pod numerem telefonu 508 790 095. 

Wystawa o powodzi zbiórka pamiątek

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl