wroclaw.pl Kulturalny Wrocław - najważniejsze informacje o kulturze Kultura logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 18°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Spektakle w Capitolu odwołane

Przebudowa Teatru Muzycznego Capitol fot. Łukasz Giza
Przebudowa Teatru Muzycznego Capitol

Teatr Muzyczny Capitol poinformował swoich widzów o konieczności odwołania nadchodzących wydarzeń. Taka decyzja została podjęta ze względu na koronawirusa, którego wykryto u trzech osób zatrudnionych w teatrze. 

Reklama

Wszystkie spektakle w Capitolu odwołane 

Spektakle zaplanowane na najbliższe dni zostały odwołane, a tegoroczna edycja Przeglądu Piosenki Aktorskiej przeniesiona została na marzec. 

„Lazarus”, którego premiera spotkała się z dużym entuzjazmem publiczności, miał zostać ponownie wystawiony na deskach teatru w dniach 7-11 października, jednak pokazy zostały odwołane. 

Przegląd Piosenki Aktorskiej przeniesiony na marzec

Zaplanowane na 9-15 października konkursy Przeglądu Piosenki Aktorskiej (czyli prezentacje siedmiu spektakli Nurtu Off i występy uczestników Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki) przeniesione zostaną na marzec 2021 roku.

Bilety, zarówno na spektakle  „Lazarus”, jak i na PPA, tracą ważność. Teatr zapowiada, że w najszybszym możliwym terminie poinformuje swoich widzów o nowych datach „Lazarusa”. Szczegółową informację o zwrotach biletów znaleźć można na stronie teatru i PPA. Władze teatru zachęcają, aby zwrotów biletów dokonywać drogą elektroniczną.

– Większość pracowników biurowych Teatru Muzycznego Capitol, prócz minimum niezbędnego dla funkcjonowania instytucji, pracuje teraz zdalnie. Władze teatru są w stałym kontakcie z PIP i inspektorem sanitarnym, wszyscy, którzy mieli kontakt z zarażonymi, są pod nadzorem epidemiologicznym lub na kwarantannie – poinformowała Joanna Kiszkis, rzeczniczka prasowa Teatru Muzycznego Capitol.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama