wroclaw.pl Kulturalny Wrocław - najważniejsze informacje o kulturze Kultura logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 22°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

PPA 2020: Znamy uczestników II etapu konkursu interpretacji piosenki

Ralph Kaminski, zwycięzca ubiegłorocznego Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki fot. Łukasz Giza
Ralph Kaminski, zwycięzca ubiegłorocznego Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki

Rada Artystyczna 41. edycji Przeglądu Piosenki Aktorskiej wybrała 17 uczestników, którzy 21 marca w Imparcie będą mieli okazję sprawdzić się na scenie w II etapie Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki. Tego samego dnia wieczorem poznamy wokalistów, którzy zakwalifikowali się do finału. Z kolei finaliści wystąpią 27 marca w Capitolu, a wieczorem przedostatniego dnia PPA poznamy też zwycięzcę.

Reklama

W I etapie uczestników konkursu oceniało jury w składzie: Justyna Szafran, Konrad Imiela, Mariusz Kiljan, Krzysztof Mieszkowski, Jerzy Satanowski, Bogusław Sobczuk oraz Cezary Studniak (dyrektor artystyczny PPA) i Paweł Krupski (główny producent PPA). Identyczna obsada jurorów będzie przysłuchiwała się młodym artystom w II etapie, natomiast w finale o nagrodach decydować będą Anna Gacek, Magdalena Popławska, Justyna Szafran, Marcin Liber i Jacek „Budyń” Szymkiewicz.

Kogo posłuchamy w II etapie konkursu?

Obok wymienionych wykonawców w II etapie zaprezentują się także zaproszeni przez Radę Artystyczną uczestnicy. Ich nazwiska będą znane po 25 lutego.

II Etap Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki zaplanowano na 21 marca w Imparcie. Jeszcze tego damego dnia będą znane nazwiska finalistów, którzy wystąpią w Capitolu 27 marca. Każdy z uczestników otrzyma za wejście do finału nagrodę w wysokości 3 tysięcy zł.

Nagrody 41. Przeglądu Piosenki Aktorskiej

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama