wroclaw.pl strona główna Kulturalny Wrocław – najświeższe wiadomości o kulturze Kultura - strona główna

Infolinia 71 777 7777

9°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 01:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Kultura
  3. Aktualności
  4. Szlagiery lat 20. i 30. na bezpłatnej płycie dla seniorów

Szlagiery lat 20. i 30. na bezpłatnej płycie dla seniorów

Redakcja www.wroclaw.pl,

Okładka płyty materiały prasowe
Okładka płyty

Dziesięć przebojów, onegdaj wykreowanych przez takie sławy, jak Eugeniusz Bodo, Hanka Ordonówna czy Mieczysław Fogg, w nowych i oryginalnych aranżacjach znalazło się na wydawnictwie płytowym, specjalnie przygotowanym dla dolnośląskich seniorów. Projekt sfinansowała Fundacja PZU, a jego partnerami są Teatr Scena Kamienica, Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego i Wrocławskie Centrum Seniora. 

Reklama

Autorem aranżacji nagranych na płycie piosenek jest Ivan Zhukov, a ich wykonawcami są – Mariola Augustyn, Damian Domalewski, Tomasz Maleszewski.

Odbierz płytę w prezencie

Kolportaż niecodziennych bezpłatnych albumów płytowych „Lata 20&30” zacznie się na początku lutego br. w Przestrzeni Trzeciego Wieku WCRS przy pl. Solidarności 1/3/5 (tel. 888 999 372), a także w Teatrze Scena Kamienica przy ul. Joachima Lelewela 15, tel. 604 562 843 (w godz. 12.00-15.00) Zainteresowani seniorzy proszeni są o wcześniejszy kontakt telefoniczny z wymienionymi instytucjami, aby zagwarantować sobie bezpieczny odbiór płyty przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

Miła przesyłka

Stowarzyszenie Operetka Wrocławska zapowiada także przesłanie płyt tradycyjną pocztą do dolnośląskich domów seniora, dziennych domów pomocy czy uniwersytetów trzeciego wieku. – Pragniemy, aby seniorzy w tym trudnym okresie mogli skorzystać z takiej formy dostępu do kultury – mówią w Stowarzyszeniu.

Zapowiedź online 

O tym, co kryje w sobie płyta, będzie można się przekonać podczas przedpremierowego słuchowiska na Facebooku, na profilu Stowarzyszenia Operetka Wrocławska – 30 stycznia br. o godz. 18.00. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl