wroclaw.pl strona główna Kulturalny Wrocław – najświeższe wiadomości o kulturze Kultura - strona główna

Infolinia 71 777 7777

14°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 15:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Kultura
  3. Aktualności
  4. Koncert EABS na dachu Wroclavii - wejściówki do wygrania
Koncert zespołu EABS na dachu Wroclavii mat. prasowe
Koncert zespołu EABS na dachu Wroclavii

Podczas koncertu, 29 lipca na dachu Wroclavii zagra czołowy zespół wrocławskiej sceny muzycznej – EABS. Bilety na wydarzenie są już wyprzedane, ale jest jeszcze szansa, żeby usłyszeć artystów na żywo. Wroclavia przygotowała konkurs, w którym do wygrania są wejściówki na to wydarzenie.

Reklama

Trwa Vertigo Summer Jazz Festival. Podczas koncertu, 29 lipca na dachu Wroclavii zagra czołowy zespół wrocławskiej sceny muzycznej – EABS. Bilety na wydarzenie są już wyprzedane, ale jest jeszcze szansa, żeby usłyszeć artystów na żywo. Wroclavia przygotowała konkurs, w którym do wygrania są wejściówki na to wydarzenie.

Jak zdobyć bilety na koncert?

Bilety na finałowy występ grupy EABS rozeszły się bardzo szybko, ale fani wrocławskiego zespołu mają jeszcze szansę na zdobycie wejściówek. Można je wygrać, biorąc udział w konkursie na profilu Wroclavii na Facebooku. Aby wygrać bilety na koncert EABS, wystarczy w komentarzu pod postem na Facebooku Wroclavii napisać, dlaczego kocha się muzykę jazzową, wybranych zostanie 5 najciekawszych odpowiedzi. 

Vertigo Summer Jazz Festival jest objęty patronatem medialnym wroclaw.pl.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl