wroclaw.pl Kulturalny Wrocław - najważniejsze informacje o kulturze Kultura logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 22°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Zgarnij dofinansowanie na film - rusza nabór na Dolnośląski Konkurs Filmowy

 Dolnośląski Konkurs Filmowy materiały organizatorów
Dolnośląski Konkurs Filmowy

Dolnośląskie Centrum Filmowe ogłasza nabór na XIV Dolnośląski Konkurs Filmowy, którego celem jest wspieranie projektów filmowych z Dolnego Śląska. Zakładany budżet funduszu w tym roku - 1 milion złotych.

Reklama

Aby wziąć udział w konkursie, produkcje filmowe muszą być związane z województwem dolnośląskim i/lub Wrocławiem. Chodzi o np. miejsce realizacji filmu, jego tematykę, udział osób związanych z Dolnym Śląskiem czy wysokość środków finansowych wydatkowanych w województwie dolnośląskim.

Do ubiegłorocznych zmagań wpłynęło 17 projektów: 9 projektów filmów fabularnych, 5 projektów dokumentalnych i 3 projekty animowane. W poprzedniej edycji (DKF XIII) wpłynęło 17 projektów: 9 produkcji fabularnych, 5 dokumentalnych i 3 projekty animowane. Dofinansowanie otrzymało 7 filmów - 5 filmów fabularnych, 1 dokumentalny i 1 animowany:

Filmy Fabularne:

Film Dokumentalny:

Film Animowany:

Każdy zainteresowany producent może złożyć tylko jeden wniosek dotyczący danego rodzaju filmu w jednej edycji konkursu. Należy go złożyć w formie papierowej w jednym egzemplarzu (oryginał), a egzemplarze do oceny eksperckiej wyłącznie w formie elektronicznej.

Wnioski w tym roku można składać od 3 lutego 2020 do 28 lutego 2020 do godz. 14.00 pod adresem:

Dolnośląskie Centrum Filmowe
XIV Dolnośląski Konkurs Filmowy
ul. Piłsudskiego 64a
50-020 Wrocław

UWAGA: Decyduje data i godzina wpływu wniosku do sekretariatu DCF.

Regulamin konkursu, wzór wniosku oraz inne materiały znajdują się na stronach: www.wroclawfilmcommission.pl oraz www.dcf.wroclaw.pl.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama