wroclaw.pl strona główna Kulturalny Wrocław – najświeższe wiadomości o kulturze Kultura - strona główna

Infolinia 71 777 7777

10°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 14:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Kultura
  3. Aktualności
  4. #czytamwroclaw – zobacz nowych bohaterów naszego cyklu
takie książki czytacie fot. Janusz Krzeszowski
takie książki czytacie

Kalina właśnie przeczytała pierwszą książkę, dwie Moniki i Marzena czytają dzieciom, Magdalena i Gracjan kochają ilustracje i relaksują się przy grach, Anna najchętniej podróżuje wraz z bohaterami książek, a Andrzej chciałby jak najlepiej edukować swoje wnuki. Zobaczcie nowych bohaterów naszego cyklu #czytamwroclaw. Wkrótce nowa edycja!

Reklama

25 maja odbył się kolejny już finał akcji #czytamwroclaw, który zorganizowała redakcja portalu www.wroclaw.pl. Miłośników literatury zaprosiliśmy na 5. Targi Książki dla Dzieci i Młodzieży Dobre Strony, podczas których robiliśmy im piękne portretowe zdjęcia z ich ulubionymi książkami.

Od 2015 roku działa specjalna strona poświęcona akcji, gdzie umieszczane są zdjęcia osób, które „przyłapaliśmy” gdzieś w mieście na czytaniu książki.

Siedem najnowszych zdjęć można już obejrzeć na stronie www.wroclaw.pl/czytamwroclaw.

Oprócz pięknego zdjęcia, każdy kto 25 maja przyszedł zapozować nam we Wrocławskim Centrum Kongresowym mógł wybrać jedną z książek, które otrzymaliśmy od Partnera akcji, którym tym razem było Wydawnictwo Warstwy. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl