wroclaw.pl strona główna Kulturalny Wrocław – najświeższe wiadomości o kulturze Kultura - strona główna

Infolinia 71 777 7777

12°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 18:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Kultura
  3. Aktualności
  4. #czytamwroclaw w ten piątek na Targach Dobre Strony
Akcja #czytamwroclaw grafika www.wroclaw.pl cc
Akcja #czytamwroclaw

Pochwalcie się, co czytacie, a znajdziecie się w naszej galerii czytających wrocławian. Przynieście swoją książkę w ten piątek na Targi Książki dla Dzieci i Młodzieży Dobre Strony we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia (będziemy w punkcie informacji), a zrobimy Wam zdjęcie. Szczególnie mile widziane pociechy z książkami, bo targi są ich świętem.

Reklama

Na stronie #czytamwroclaw znajdziecie zdjęcia wrocławian, których spotkaliśmy w mieście z książką w ręku. Przy każdym umieściliśmy krótki opis – gdzie, kiedy i co zazwyczaj czytają mieszkańcy naszego miasta.

Lubicie czytać? Pochwalcie się książką!

Pochwalcie się swoją książką, niech Wasze pociechy także przyniosą ukochane tomy, a zrobimy Wam zdjęcie, które zamieścimy na stronie. Dodatkowo będą piękne zakładki, ale też trochę książek od naszego partnera, Wrocławskiego Domu Literatury – Wydawnictwa Warstwy.

Gdzie i kiedy będziemy z aparatem?

25 maja, w godz. 13.00-15.00 – Wrocławskie Centrum Kongresowe przy Hali Stulecia (punkt informacji) podczas 9. Wrocławskich Targów Książki dla Dzieci i Młodzieży Dobre Strony

Do akcji #czytamwroclaw można przyłączyć się w każdej chwili. Wystarczy udostępnić swoje zdjęcie z książką w serwisie Instagram i dopisać akcyjny hasztag.

serwis specjalny czytamwrocław

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl