Książki z Wydawnictwa Sonia Draga i szykowne okulary przeciwsłoneczne [ZAKOŃCZONY]

My lubimy czytać, a Wy? Oddamy pięć książek z wydawnictwa Sonia Draga. Do każdej książki dokładamy okulary przeciwsłoneczne. Okulary, ufundowane przez salon Paris Optique  z Magnolia Park.przeciwsłoneczne dla niej i dla niego – dobre o każdej porze roku – czy na stoku zimą, czy latem w mieście dodadzą szyku i idealnie ochronią przed promieniami UV.


Portal www.wroclaw.pl był patronem medialnym 26. Wrocławskich Targów Dobrych Książek, które w tym roku odwiedziło 60 tysięcy czytelników! A dla Was mamy nowości katowickiego Wydawnictwa Sonia Draga, które było gościem Targów. Do wzięcia są:

  • 1 egzemplarz książki „Tunel z gołębiami” Johna le Carre'a (pierwsze opublikowane wspomnienia pisarza, który dawniej służył w brytyjskim wywiadzie, a od lat jest uwielbianym autorem powieści szpiegowskich)
  • 1 egzemplarz książki „Inne dziś” Elana Mastaia (powieść o alternatywnych wersjach nas samych, o przyjaźni i rodzinie, o niespodziewanych podróżach i niezbadanych ścieżkach, a także o różnych odcienaiach miłości)
  • 1 egzemplarz książki „Ragdoll” Daniela Cole'a (kryminał rozgrywający się w Londynie, gdzie znalezione zostaje ciało zszyte z części ciał kilku ofiar. Policja musi wytropić szalonego zabójcę)
  • 1 egzemplarz książki „Grzech aniołów” Charlotte Link (główny bohater spędził lata w klinice psychiatrycznej, a teraz ojciec nie chce przyjąć go z powrotem, matka ma zupełnie inne zdanie i broni syna, a to dopiero początek intrygi)
  • 1 egzemplarz książki „Zaginiony rozkaz” Steve'a Berry'ego (to emocjonująca podróż po zacisznych korytarzach Instytutu Smithsona, nieprzyjaznych lasach Arkansas i surowych górach Nowego Meksyku, jednocześnie wyprawa w mroczną przeszłość Ameryki)

Aby wygrać książki trzeba w środę 6 grudnia do godz. 15.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie: Kto zagrał główną rolę w ekranizacji powieści „Nocny recepcjonista” Johna Le Carre? 

Nagrodę wygrywa co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu.

Zgłoś uwagę